** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::04.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

4 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Профілактичне відпрацювання на території с.Хлівчани та с.Тяглів
 • Профілактичне відпрацювання на території с.Хлівчани та с.Тяглів

  Профілактичне відпрацювання на території с.Хлівчани та с.Тяглів

  Працівниками Сокальського районного сектору ДСНС Львівщини 3 березня 2016 року проведено профілактичне відпрацювання на території с.Хлівчани та с.Тяглів Сокальського району щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах та запобігання виникнення пожеж на торфополях. До даного заходу було залучено працівників Сокальського відділу Національної поліції, представників лісогосподарських підприємств, засобів масової інформації та депутатів сільської ради. Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій спільно із головою сільської ради, депутатським корпусом, обговорили проблематику запобігання  виникненню пожеж на торфополях, заборону спалювання сухої рослинності, а також забезпечення торфовищ системами зовнішнього водопостачання, з метою забезпечення можливості пожежогасіння.

  Під час роз’яснювальної роботи рятувальники поспілкувалися з місцевими мешканцями та обгрунтували їм необхідність впровадження заборони спалювання сухої рослинності та сміття. В рамках даного заходу було проінструктовано близько 250 чоловік, роздано 120 інформаційних листівок із правилами пожежобезпечної поведінки під час ведення господарських робіт та відпочинку на природі.

  Так, фахівці ДСНС пояснили, що шкода від спалювання листя і сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна. При згорянні рослинних залишків у повітря вивільняється ціла низка небезпечних і шкідливих речовин: пил, оксиди азоту, чадний газ, важкі метали та різноманітні канцерогенні сполуки.

  На превеликий жаль, горе-господарі рідко надають цьому ваги. При спалюванні трави на присадибних ділянках, вздовж доріг, виникає загроза перекидання вогню на природні ліси, і навіть житлові будинки. Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання ліній електропередач, що може призвести до руйнівних наслідків для населених пунктів та промислових об`єктів.

  Окрім бесід із мешканцями, вогнеборці звернулися із цією важливою проблемою до священнослужителів. Рятувальники попросили духовенство аби після завершення Богослужінь нагадували прихожанам про небезпеку і заборону спалювання сухостою.

  В рамках інформаційної кампанії на об’єктах з масовим перебуванням людей розмістили плакати щодо заборони спалювання сухої рослинності.

  Сподіваємося, що проведені заходи вплинуть на свідомість людей й підвищать загальний рівень культури особистої безпеки у суспільстві.

 • Профілактичне відпрацювання на території с.Хлівчани та с.Тяглів
 • Профілактичне відпрацювання на території с.Хлівчани та с.Тяглів
 • Профілактичне відпрацювання на території с.Хлівчани та с.Тяглів
 • Профілактичне відпрацювання на території с.Хлівчани та с.Тяглів

  ДСНС
  Сокальський районний сектор ГУ ДСНС

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  00:02, 31 травня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464