** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

2 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Олег Мусій провів прийом громадян в Сокалі
 • Олег Мусій провів прийом громадян в Сокалі

  Олег Мусій провів прийом громадян в Сокалі

  У понеділок, 29 лютого народний депутат Олег Мусій, вперше цього року  провів прийом громадян в Сокалі. Зважаючи на таку велику перерву між його візитами на наші терени, до народного обранця прийшло чимало громадян і в результаті спілкування із виборцями тривало впродовж цілого дня: з 10 до 18 години. Питання, з якими люди звернулись до нардепа були традиційними: скарги на невирішення тих чи інших місцевих питань та прохання допомогти у лікуванні чи медичному обстеженні. Також були люди, які прийшли до народного депутата із різними і доволі цікавими та розумними пропозиціями.

  Окрім того, Олег Мусій зустрівся із керівництвом Сокальського району та міста Сокаль, взяв участь у звіті голови СРДА Олега Пелиха, а також у телефонному режимі поспілкувався із в.о. генерального директора ДП «Львівугілля» Андрієм Дяченком.  Під час цієї розмови йшлось про допомогу та сприяння парламентарія щодо прийняття «Програми розвитку вугільної галузі до 2020 року" та щодо виплати заборгованої та поточної зарплати гірникам.

  Також в ході свого візиту Олег Мусій зустрівся із міським головою Сокаля Вадимом Кондратюком. Тут розмова в основному стосувалась створення нових робочих місць, розширення виробничих потужностей вже існуючих підприємств. За словами депутата, він активно підтримував будівництво в місті заводу «Леоні». На сьогодні інвестор так і не визначився із його місцем розташування і можливо що його зацікавить навіть інша область. Тому міській владі треба продовжувати роботу у цьому напрямку і лише через громадські слухання, діалог з людьми вирішувати ці питання.

  Радіо "Сокаль"

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  11:22, 6 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464