** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

2 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
культура

 • Ліга Джентльменів
 • Ліга Джентльменів

  «Ліга Джентльменів» – новий інтелектуальний король Сокальщини

  Нещодавно в Сокальській ЗШ №2 відбувся фінальний етап XV юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?».  У змаганнях взяли участь 29 команд, які представляли Сокальську гімназію, Сокальські ЗШ №2, СЗШ №3, ЗШ №4, ЗШ №5, Червоноградський Будинок юнацької та учнівської творчості, Варязьку, Волицьку,  Жвирківську, Забузьку, Острівську, Поторицьку, Тартаківську, Хоробрівську ЗШ.

  Напередодні цієї гри головним претендентом на титул була команда Червоноградського БДЮТ –  «Ліга джентльменів» (капітан – Михайло Леськів).  Для того, щоб перемогти в турнірі їй можна було займати в цьому етапі навіть третє місце. Також шанси на чемпіонство зберігали команди Сокальської гімназії: «Бандерштат» (капітан – Іван Бойко) та «Rosenrot» (капітан – Олексій Джусь). Надію на перемогу їм давало лише перше місце в фінальній грі та невдалий виступ «Ліги джентльменів».

  Стартовий тур змагань завершився перемогою команди «Rosenrot», яка дала 11 правильних відповідей на 12 поставлених запитань, другою стала команда «Dark Hearts» з Червоноградського БДЮТ, а третьою – «Ліга джентльменів». В другому турі головний претендент на титул вирішив не гратися з вогнем і продемонструвавши хорошу гру  посів перше місце, трішки від нього відстали команди Сокальської СЗШ №3 «3 блекджеком і … » та «Beowulf». Заключний відрізок гри був багатим на несподіванки – набравши 11 очок перемогу в ньому святкувала команда «Бабеха» із ЗШ №5, другими та третіми  з 10 балами фінішували колективи Острівської ЗШ – «Island» та Тартаківської ЗШ – «Sweet dream».

  Таким чином, завдяки стабільно хорошій грі протягом всієї турнірної дистанції перемогу в цьому етапі виборола команда – «Ліга джентльменів». На одну правильну відповідь від неї відстав  – «Rosenrot». При визначенні останньої сходинки п’єдесталу пошани довелося вдатися для додаткового показника – рейтингу складності запитань. Котрий виявився вищим в команди «Dark Hearts». 

  Отже, після довгої турнірної дистанції, яка складалася з 5 ігор переможцем XV юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» стала команда – «Ліга джентльменів». Варто зазначити, що вона майже не дала шансів конкурентам, набравши 140 балів з 150 можливих. Коли після двох етапів «Ліга джентльменів» опинилася на третьому місці вона завершила чемпіонат фантастичним фінішним спуртом – перемогами в трьох наступних іграх. «Срібло» турніру в команди «Rosenrot», яка набрала 130 очок, «бронза» в «Бандерштату» – 125 залікових пунктів. Також хотілось б відзначити команду Сокальської ЗШ №2 – «Карта пам’яті» (капітан – Віта Ільницька), яка фінішувал четвертою, адже вона була сформована з десятикласників та поступилася лише одинадцятикласникам. Кращим серед сільських навчальних закладів став колектив Острівської ЗШ – «Island».

  В XV юнацькому чемпіонаті Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» взяла участь 31 команда. А це близько 200 обдарованих дітей нашого регіону. Вже протягом багатьох років Сокальщина посідає перше місце на Львівщині за кількістю учнів, які приймають участь в інтелектуальних іграх.

  Організаторами XV юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та Сокальська райдержадміністрація.

  Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – інтернет-мережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам Сокальської ЗШ №2, інформаційним партнерам ігор «Що? Де? Коли?» на теренах Сокальщини: ТРК «Сокаль», інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос з-над Бугу».

  Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості  –  Володимир Войтюк.

 • Dark Hearts
 • Dark Hearts
 • Island
 • Island
 • Rosenrot
 • Rosenrot
 • Карта пам’яті
 • Карта пам’яті
 • Бандерштат
 • Бандерштат

  дописувач_
  ***

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  21:34, 6 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464