** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

2 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Відкрито єдине вікно з надання допомоги учасникам АТО
 • Відкрито єдине вікно з надання допомоги учасникам АТО

  Відкрито єдине вікно з надання допомоги учасникам АТО

  2 березня за підтримки Сокальської райдержадміністрації та Громадської ради при Сокальській райдержадміністрації Червоноградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Управлінням праці та соціального захисту Сокальської РДА розпочали реалізацію партнерського соціального проекту. Сьогодні було урочисто відкрито та освячено Центр допомоги учасникам АТО.

  Участь у відкритті єдиного вікна взяли голова Сокальської РДА О.Пелих, депутат Львівської обласної ради С.Касьян, заступник голови районної ради В.Бойко, начальник управління соціального захисту населення СРДА В.Огінський, міський голова м.Сокаля В.Кондратюк, військовий комісар М.Лисак, директор Сокальського районного центру зайнятості В.Лащук, директор центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Н.Костишин, голова громадської ради при РДА М.Яремчук, директор Сокальського РЦСССДМ Н.Хомин, директор територіального центру М.Чабан, священнослужителі о.Роман Синицький та о.Зеновій Буньо (Червоноградський деканат), представники громадських, волонтерських організацій, сім’ї загиблих учасників АТО та представники ЗМІ

  Створення та діяльність Центру з надання допомоги учасникам АТО за принципом єдиного вікна є одним із викликів часу. Центр є консультаційно-дорадчим органом, який утворений з метою взаємодії органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій, при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників АТО.

  Основними завданнями Центру є:

  * забезпечення взаємодії з органами виконавчої влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями ветеранів війни та учасників АТО, волонтерськими та іншими громадськими організаціями, волонтерами, підприємствами, установами при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту та адаптації учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників АТО.

  * збір та обробка інформації щодо проблемних питань та потреб учасників АТО, їх родин та членів сімей загиблих учасників АТО.

  * підготовка пропозицій щодо вирішення проблемних питань учасників АТО.

  * моніторинг стану вирішення питань

  АДРЕСА: 80000, Львівська обл., м.Сокаль, вул. Героїв УПА, 11(у приміщенні управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації)

  Тел.: (03257) 7-29-55

  Галина Криштоф
  дописувач

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  11:46, 22 лютого 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464