** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.12.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

10 грудень 2015 року

Пошук в новинах   

  
влада

9 грудня відбулося II пленарне засідання ІI сесії Сокальської міської ради VІІ скликання.

 • Завідувач економічного відділу Людмила Ділай
 • Завідувач економічного відділу Людмила Ділай

  Міський голова Вадим Кондратюк зачитав присутнім порядок денний, котрий складався з 6 питань.

  Першим на порядку денному розглядалось питання про архітектурні пам’ятки міста та програму забезпечення збереження їх стану.Завідувач економічного відділу Людмила Ділай запропонувала депутатам затвердити програму «Забезпечення збереження належного стану пам’яток архітектури місцевого значення, в яких розміщені адміністративні будівлі державних установи в м. Сокалі на 2015 рік». Пані Людмила зазначила, що до міської ради звернулося Державне казначейство з проханням виділити кошти до кінця року на косметичний ремонт будівлі, яка відноситься до пам’яток архітектури місцевого значення. Депутати затвердили дану програму та виділення коштів у сумі 10 тис. грн. на ремонт.

 • Землевпорядник міської ради Любомир Миколайчук
 • Землевпорядник міської ради Любомир Миколайчук

   Далі міські депутати заслухали та затвердили внесені зміни до показників бюджету міста Сокаль на 2015 рік. Дане питання активно опрацьовувалося напередодні бюджетною комісією міської ради. Серед основних змін до бюджету цього року – це виділення коштів на придбання технічного засобу для прибирання снігу, косіння та збільшення нарахування на оплату праці в грудні місяці для працівників дошкільних навчальних закладів.

  Наступними народні обранці розглянули земельні питання. Їх назбиралось чимало. Землевпорядник міської ради Любомир Миколайчук доповів, що вони попередньо розглянуті комісією з питань архітектури та земельних відносин міської ради. Проте, у багатьох депутатів виникало чимало запитань щодо окремих звернень, бо хотіли прийняти об`єктивне рішення.

 • Начальник Сокальського районного сектору Олег Ярославович Тимчак
 • Начальник Сокальського районного сектору Олег Ярославович Тимчак

  Любомир Миколайчук звернувся до депутатів з проханням, щоб при складанні бюджету на наступний рік заклали кошти на розробку детального плану території з вул.Української і до вул.Шевченка.

  На бюджетній комісії міської ради розглядалося питання придбання обладнання для міського відділу МНС. Секретар бюджетної комісії Мар’яна Климців доповіла на сесії про рішення комісії, яка вирішила шукати спів фінансування для придбання необхідного обладнання. Начальник Сокальського районного сектору Олег Ярославович Тимчак пояснив присутнім що це за обладнання і наскільки воно потрібне частині.

  Опісля депутати розглянули низку актуальних питань щодо забезпечення життєдіяльності міста. Зокрема, заслухали звіти керівників комунальних підприємств міської ради: «Сокальтеплокомуненерго» та «Сокальжитлокомунсервіс». Володимир Кіпень та Роман Мочульський розповіли про роботу підприємств та відповіли на запитання депутатів, вислухали їх зауваження та пропозиції.

 • керівник КП «Сокальтеплокомуненерго» Володимир Кіпень
 • керівник КП «Сокальтеплокомуненерго» Володимир Кіпень

  До керівника КП «Сокальтеплокомуненерго» найбільше виникало питання щодо перспектив збиткового підприємства на майбутнє, щодо використання і витрат на легковий автомобіль та чи взагалі він потрібен підприємству;  цікавило депутатів і питання здачі в оренду приміщень підприємства і розміщення на трубах підприємства «вишок» мобільного зв’язку (куди ідуть кошти за дані послуги?) та ін.

  У керівника КП «Сокальжитлокомунсервісу» Романа Мочульського питали про сміттєзвалище, прибирання і вирубку дерев на цвинтарі, про проблеми сміттєвих баків в центральній частині міста та малу кількість сміттєвих урн, про лежачі поліцейські, про стихійне звалище в стороні Горбкова.

  Роботу комунальних підприємств визнали задовільною. Проте, є багато зауважень до роботи КП «Сокальтеплокомуненерго» та КП «Сокальжитлокомунсервіс».

 • керівник КП «Сокальжитлокомунсервісу» Роман Мочульський
 • керівник КП «Сокальжитлокомунсервісу» Роман Мочульський

  Наприкінці присутні заслухали депутатські звернення, заяви та звернення мешканців міста до депутатів.

  Друга сесія Сокальської міської ради VІІ скликання завершилася виконанням Державного Гімну України.


  Юлія Сорочук
  _

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  17:57, 7 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464