** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.09.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

25 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

  
культура

На Україну линуть журавлі

 • Зустріч з Оксаною Пігрух в м.Сокль
 • Зустріч з Оксаною Пігрух в м.Сокль

  Під гаслом «З любов’ю до України» 25 вересня 2015 року в історико- краєзнавчому музеї «Сокальщина» відбулося засідання клубу педагогічної майстерності «Творчий неспокій» ім. В.Сухомлинського. Усі засідання клубу цього року будуть направлені на поетичну стежину національно-патріотичного виховання .

  Вчителі, учні та батьки мали змогу сьогодні почути вірші Оксани Пігрух.  Радо вітали її збірку «Все, що  пам’ять береже». Пинка Н.М. – керівник клубу, детально ознайомила присутніх із тематикою збірки, її розділами та зазначила, що   усі поезії збірки пронизані великою любов’ю до України, добротою, любов’ю і щирістю. Вірші поетеси осяяні особливими барвами, особливим світлом - світлом любові. Саме любов робить її серце таким великим, в ньому стільки доброти, вболівань , що вистачає її для всіх. Пинка Н.М. подарувала поетесі-журавці нашого краю, як вона її назвала,  свою поезію та своєрідний оберіг українського народу, її землі, адже добре знає, що її серце не раз плаче за Україною, рідною домівкою. Діти на великому макеті птаха-журавля розмістили свої теплі сердечка, вірять і чекають , щоб вона весною «веселиком» повернулася на презентацію своєї другої збірки  «Струни серця», бо серце її, її бойовий, поетичний дух завжди на  Батьківщині.

 • Зустріч з Оксаною Пігрух в м.Сокль
 • Зустріч з Оксаною Пігрух в м.Сокль

  Особливими почуттями  пронизані рядки  про сьогодення, про ті страшні бої на сході України, про Майдан. Присутні із сльозами на очах слухали поезії «Матерям від синів « Небесної сотні»,  «Недоброзичливцям»  та інші. Учні Надії Михийлівни також читали свої власні поезії на тему «З Україною у серці» (Романів Роксана, Жолнович Валентин, Дідик Максим)

  Справжнім подарунком для  поетеси стали  вірші, які діти присвятили рідному краю (Чабана Маркіяна, Синчини Назара, Смаля Максима, Король Анастасії), а також творчі роботи, які були присвячені їй (вірші - Гузара Святослава, Рака Богдана, Король Анастасії), акростихи - Сича Матвія , творчі літературні  твори дарували Романюк Настя, Пантелейко Вікторія. Коли презентувала поетеса другий розділ збірки «Бувальщина», Байрак Олександр прочитав  свій гумористичний твір «Цапок», та складений кросворд по її творчості.

  Читала і свої неопубліковані твори пані Оксана. Особливою радістю засвітилися оченята учнів, коли поетеса подарувала  до колективного проекту «Поети рідного краю» свої шедеври. А учні дарували свої вироби їз проектів «Мак», «Чорнобривці», «Духовні скарби міста», «Ми єдині, як в кетягу ягоди калини».

  Всі присутні були під враженням від прочитаних віршів. Поезія  Оксани Пігрух  кожному в душу вселила надію, що кожен має знайти своє гідне місце в житті, віддала нам своє душевне тепло, таємниці поетичного серця. Її поезія додала оптимізму, віри в себе, в нашу незалежність та процвітання неньки-України.

  Цікаво і змістовно було проведено свято - зустріч. З дитячих уст Оксани Радик, Оксани Стадник, Гузара Святослава  линули молитви за Україну, за спокій і мир. Вчителі також співали пісні до Матері Божої, просили її опіки та захисту. Особливі вітання поетесі дарували вчителі, батьки учнів, почесний член клубу Петрощук-Кушпета М.Я. Майстриня нашого краю - Шевчук Яна подарувала оберіг «ляльку-мотанку «Ангелика», а Надія Пинка - власноруч сплетений дідух. Кожен учень класу прийшов на зустріч із подарунком- виробом своїми руками - плетені стрічки, аплікації, витинанки, вироби із природного матеріалу.

  Особливо теплі слова усі почули від директора музею. Усі учасники клубу вдячні дирекції музею за співпрацю. Поетеса отримала буклет з краєвидами рідного міста та багато запрошень на  зустріч у школи міста та району.

 • Оксана Пігрух та Надія Пинка
 • Оксана Пігрух та Надія Пинка
 • Оксана Пігрух та почесний член клубу Петрощук-Кушпета М.Я.
 • Оксана Пігрух та почесний член клубу Петрощук-Кушпета М.Я.
 • Зустріч з Оксаною Пігрух в м.Сокль
 • Зустріч з Оксаною Пігрух в м.Сокль
 • Оксана Пігрух та директор музею «Сокальщина» Волошин Василь Левкович
 • Оксана Пігрух та директор музею «Сокальщина» Волошин Василь Левкович
 • Зустріч з Оксаною Пігрух в м.Сокль
 • Зустріч з Оксаною Пігрух в м.Сокль

  Юлія Сорочук
  _

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  15:53, 22 вересня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464