влада
Голова райдержадміністрації взяв участь у нараді 22 липня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко взяв участь у нараді, яка відбулася у Львівській облдержадміністрації під головуванням заступника голови ЛОДА Ірина Гримак. В ході наради розглядалися наступні питання: про оптимізацію автобусної мережі пасажирських перевезень; про виконання доручення голови Львівської облдержадміністрації від 02.06.2015 р. щодо оголошення конкурсів на вивезення ТПВ в населених пунктах області; про стан розрахунків підприємств ТКЕ за спожитий природний газ. Дорожня карта; пайова участь на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів; незавершене будівництво; виділення земельних ділянок для будівництва житла учасникам АТО та родинам загиблих; Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа; про регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”. РДАСокальська РДА якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити напишіть адміністратору: заповніть HTML форму
|