** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.06.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

5 червень 2010 року

Пошук в новинах   

  
культура

«ПОВІР У СЕБЕ...» І ЗДІЙСНЯТЬСЯ МРІЇ


На початку травня відбувся перший етап конкурсу "Повір у себе - і у тебе повірять інші", у якому брали участь творчо обдаровані діти із функціональними обмеженнями віком до 16 років. До участі допускалися як окремі особи, так і творчі колективи. Упродовж двох тижнів до районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді надходили творчі роботи - плід фантазії, праці та натхнення учасників конкурсу.


Метою цього заходу, як сказала один з його організаторів - начальник відділу соціальної роботи Сокальського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Сокальської  РДА Анна Швед, є створення умов для розкриття творчого потенціалу неповносправних дітей та привернення уваги громадськості, державних і недержавних організацій до проблем дітей з особливими потребами. Отож, 18 дітей з усієї Сокальщини представили на конкурс малюнки, вишивки, роботи з бісеру та природного матеріалу. А деякі учасники показали свої таланти у вокалі та хореографії. Журі відібрало 9 переможців. їх роботи представ¬лятимуть Сокальщину на обласному конкурсі "Повір у себе - і у тебе повірять інші". Лауреати візьмуть участь у гала-концерті, який відбудеться у грудні у Львові.


Відтак, 20 травня в Сокальському районному народному домі відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Повір у себе - і у тебе повірять інші". Та спершу відбувся концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності районного Народного дому та лауреати Міжрегіонального конкурсу"Мамині зіроньки-2010", які приєдналися до Всеукраїнської акції "Від серця до серця". Його майстерно вела Олена Назарова .


Привітала переможців конкурсу та вручила їм грамоти заступник голови райдержадміністрації Марія Христинич, яка наголосила, що на Сокальщині багато обдарованих дітей, які мають змогу розкрити свій творчий потенціал за допомогою талановитих вчителів у шкільних гуртках, будинках учнівської творчості, в школі мистецтв та спортивній школі чи реабілітаційному центрі для неповносправних осіб "Промінь надії".


Третє місце у номінації "образо творче мистецтво" посіла Катерині Міщук, на другому - номінація "Вишивка"" - Юля ХАРА " бісероплетіння"- Ірина Головенко, у номінації "образотворче мистецтво" - Соломія Процайло; перше місце в номінації "бісероплетіння" -Наталія Ткачик, "хореографія" - Дмитро Колтонюк, "вокал" -Олена Бриль, вишивка -Христина Чаплик, робота з природного матеріалу -Катерина Міщук. Привітати переможців районного конкурсу приїхали й голова обласної дитячої організації "Галицьке коло" Людмила Савенко, представник обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Оксана Кра-сіловська. Вони вручили спеціальний приз переможцю у номінації "хореографія" Дмитру Колтонюку.


Рівень учасників конкурсу, які цьогоріч  представляли Сокальщину, був високий, і як за значила Людмила Савенко, з року в рік майстерність учасників росте, є справді обдаровані діти, прекрасна вокальна школа... Відчувається, що до цієї роботи залучають багато людей, які роблять справу за покликом серця. Вона подякувала усім, хто допомагає неповносправним дітям розкривати свої таланти. Основна мета конкурсу -  зародити у молоді віру у себе, у власні можливості, щоб лозунг "Повір у себе - і у тебе повірять інші" став їх девізом життя. Участь у цьому фестивалі, це уже перемога над невпевненістю і сором`язливістю. "У нашому конкурсі нема ні переможців, ні переможених. Є тільки лауреати районних та обласних конкурсів, бо серед дітей, які мають обмежені фізичні можливості, дуже складно визначити переможців",- сказала представник обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Львівської ОДА Оксана Красіловська


Лауреати отримають путівки в табір "Артек". До речі, торік там відпочили та оздоровилися учні сокальської санаторної школи-інтернату Анна Кпимочко та Андрій Литвинчук. Фестиваль "Повір у себе -і у тебе повірять інші" на наших теренах проходить уже вп`ятнадцяте. Хочеться подякувати його організаторам за те, що дають дітям та молоді з особливими потребами надію, допомагають зберегти віру в себе і оптимізм.4 ЧЕРВНЯ 2010 Р                                                              ЛЮБОВ ПУЗИЧ.Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
13:08, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567