** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.06.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 червень 2010 року

Пошук в новинах   

  
економіка

Підведено відсумки конкурсу есе та світлин "Сокаль - моє місто"
 
В кольорах неба і пшениці Вкраїна зводиться з колін


На жаль, ці слова поета з Борислава Євгена Титикайла, актуальні й нині. Бо Вкраїна в кольорах свого національного, тепер державного прапора, вже майже двадцять літ зводиться з колін. Аби вона врешті стала на повний зріст, залежить від сьогоднішнього покоління, яке вже народилося і живе у незалежній Україні. Звичайно, насамперед, кожного з них виховує родина, згодом дитячий садок, школа. Але і кредитна спілка “Вигода”, витоки якої сягають тридцятих років минулого століття, яка викохана патріотичною українською організацією “Просвіта”, має право зробити і свої штрихи до виховання українця-патріота. Тому у Сокалі вже вдруге відбувається конкурс, присвячений Сокалю, нашій маленькій Батьківщині, з якої розпочинається велика любов до України. В минулому році ми запропонували школярам тему “Якби я був мером міста”. Діти роздумували, пропонували, висвітлювали проблеми рідного міста і навіть пропонували, як їх можна вирішити. У цьому році ми запропонували їм через світлину та есе побачити своїм зором наше рідне місто. Конкурс тривав під назвою “Сокаль — моє місто”. 


Для кожного з нас Сокаль інший. Для когось — це старовинне місто з викрутасами долі-історії, для іншого — рідна домівка, сповнена батьківським теплом, лагідною маминою усмішкою, до щему знайомим скрипом хвіртки, пахощами бузку біля пам`ятки минулого — старої дідусевої студні... Для когось Сокаль, то старенька жінка, згорблена від тягару літ і страждань, якій довелось пережити у тюрмах і далеких сибірах, але не втратити найголовнішого — любові... Для когось це “не просто місто, це наче реальна особа, особистість, яка справляє якийсь магічний вплив... і є джерелом позитивної енергетики”. Але для всіх — це часточка рідної, милої серцю України. 


Власне цей конкурс переслідував мету, аби очі і серця дітей передали любов до батьківщини. І кредитна спілка “Вигода”, продовжуючи традицію своїх попередників, разом із своїми партнерами по конкурсу намагалася підтримати творчість конкурсантів саме в цьому напрямку.


святкування Дня міста у Сокалі


 • нагороджує переможців головний редактор газети Голос з-над Бугу Василь Сорочук
 • нагороджує переможців головний редактор газети Голос з-над Бугу Василь Сорочук
  У цьогорічному конкурсі взяло участь 26 учнів шкіл Сокаля і Сокальщини. Всі твори дітей були пронизані любов`ю до міста, до людей. Важко було визначити переможців. Кожна дитина вклала в свою роботу душу. 


  Отже, спеціальні призи від редакції газети “Голос з-над Бугу” отримали учениця 10 класу Жвирківської школи Рябова Христина, учениця 6 (10)кл. Сокальської гімназії Погранична Ірина, учениця школи № 3 Балко Марта. 


  Приз від Інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина» за найромантичніший опис міста отримала учениця 10 кл. школи № 3 Збавдень Зоряна.


  ІІІ місце посіли - учениця 7 кл школи № 4 Лакома Яна, учениця 9 кл Поторицької школи Сосна Галина, 7 кл. Жвирківської школи Коляда Ірина,


  ІІ місце у учениці учениці 11 кл Поторицької школи Пуняк Оксани, уч.8 кл. школи № 4 Мігус Роксолана і ще від Інтернет-провайдера «Bestlink» Мігус Роксолана отримала сертифікат на користування Інтернет-мережею протягом двох місяців.


  нагородження переможця конкурсу


  Переможцем конкурсу став учень 10 кл. Савчинської школи Михальчук Назарій. 


 • нагородження переможця конкурсу Назарія Михальчука
 • нагородження переможця конкурсу Назарія Михальчука
  Висловлюємо щиру подяку всім, хто взяв участь у конкурсі:


  Сокальська гімназія: Сумбаєву Ігору, Вітів Христині, Кисиличин Ользі.


  Школа № 2: Бицькій Лілії.


  Школа № 5: Дзядик Галині, Головчук Катерині.


  Жвирківська школа: Плигун Наталії, Залуській Оксані, Лозі Наталії.


  Забузька школа: Козла Олесі


  Поторицька школа: Васильчук Віті, Гелик Поліні.


  Всі учасники, які взяли участь у конкурсі нагороджені подяками, які передані у школи.


  Бажаємо вам, щоб всі ви добре закінчили школи, вступили у вузи, і повернулися до рідного міста робити місто таким, яким ви хочете його бачити.


  Щиро дякуємо тим, хто підтримав проведення конкурсу, а зокрема, відділу освіти Сокальської РДА – Роману Монастирському, Любові Плюхін, редакції газети «Голос з-над Бугу» - Василю Сорочуку та Оксані Проць, радіокомпанії «Сокаль» - Наталці та Олександру Новацьким, інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина» і інтернет-провайдеру «Bestlink».


  Вітаємо всіх із Днем міста і зичимо Вам щоби ваші мрії збувалися.

   

  Жанна Журавінська
  кредитний інспектор КС "Вигода"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  10:39, 25 квітня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567