** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.08.2009


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

26 серпень 2009 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 

 • У Сокалі створено ініціативну групу для проведення всеукраїнського референдуму.15 серпня у Сокалі відбулося громадське обговорення про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питань захисту конституційного ладу в Україні.
 • В громадському обговоренні щодо питань проведення референдуму, ініційованого  народним депутатом України, лідером Всеукраїнської громадської організації  «ФРОНТ ЗМІН» Арсенієм Яценюком, взяли участь понад 231 жителі  Сокаля та району.

   

  Для обговорення було запропоновано три тези, які б унеможливили  втручання політичних сил в Основний Закон держави без згоди українського народу.

 • По-перше, будь-які конституційні зміни повинні прийматися лише після внесення на загальнодержавний референдум, за результатами широкого громадського обговорення.

   По-друге, необхідно домогтися гарантій, що у разі проведення референдуму всі прийняті зміни будуть внесені до тексту Основного Закону. Політики повинні персонально відповідати за втілення прийнятих під час референдуму змін. І по-третє, необхідно на референдумі внести до Конституції норму, згідно з якою терміни проведення всіх виборів мають бути визначені лише Основним Законом і прописані так, щоб жоден політик, який захоче самовільно продовжити свої повноваження, не міг би цього зробити.

   

  За результатами громадського обговорення було визнано доцільним та схвалено проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою із запропонованих питань. Також затверджено точне формулювання змін до відповідних статей Конституції України, запропонованих для обговорення. З метою виконання вимог чинного законодавства вирішено створити ініціативну групу всеукраїнського референдуму у складі 37 осіб для подальшої її реєстрації у Центральній виборчій комісії України і збору підписів для проведення референдуму.


  Прес-служба Сокальського осередку «ФРОНТ ЗМІН»


  Ганна Костюк
  Сокальська АРР

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  21:39, 9 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464