** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.04.06

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

11 квітня 2006 року

 

Клуб цікавих зустрічей.

11 квітня в Сокальській центральній районній бібліотеці ім.В.Бобинського в клубі цікавих зустрічей відбулась творча зустріч з відомим сокальським поетом і композитором Ольгою Пенюк. Творчість Ольги Пенюк, яка є автором 3 пісенних збірок, поетичної збірки, широко відома в Україні та за межами. В її творчому доробку понад 180 пісень, які виконуються на багатьох районних, міжрегіональних, обласних та всеукраїнських фестивалях і конкурсах. Відомі вони і в діаспорах Австралії, Канади, США, Казахстану, Росії, Італії.

Автор представляла свої пісні та вірші, розповідала про творчі плани на майбутнє та про нові проекти.

В концерті прийняли участь юні сокальські таланти лауреати багатьох районних, міжрегіональних, обласних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів: Мигаль Орися, Косецька Катерина, Дмитрів Богдан, Полюшинська Іванна, Писарук Мар'яна, Далик Юлія, Михайлюк Ганна, Корчевська Христина.

В їх виконанні прозвучали пісні автора : "Це - Україна", "Дівчинка-україночка", "День матері", "Пісенька про тата", Мій дивокрай!", Я Богу дякую за все" та вірші з поетичних збірок "У краю барвінковім" та "Мандрівка стежками дитинства".

Цікаво і майстерно провела зустріч Світлана Халупник заввіділом Центральної районної бібліотеки ім.Бобинського

^

 


Перша сесія депутатів Сокальської міської ради 5 демократичного скликання відбулась у вівторок 11 квітня в нашому місті.

На порядку денному були розглянуті ряд організаційних питань. Першим питанням було підбиття підсумків виборів депутатів до міськради 26 березня 2006 року – з нього доповідав голова міської ТВК Сергій Порташ. Наступними були заслухані та затверджені питання щодо обрання секретаря ради, затвердження заступників міського голови, складу виконавчого комітету та депутатських комісій, зокрема, їх голів.

Після цього відбувся розгляд робочих питань. Нагадаю, за підсумками голосування на виборах наприкінці березня, в міській раді представлені депутати від 7 політичних сил Сокаля - “Нашої України”, блоку Юлії Тимошенко, ГП “Пора”, партій “Віче”, “Промисловців і підприємців України”, “Реформи і порядок”, Соціалістичної партії та УНБ Костенка-Плюща.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”


13 пожеж за минулу добу зафіксували працівники головного управління МНС у Львівській області. На щастя, ніхто не загинув, а прямі збитки від цих пожеж – понад 25 тисяч гривень. Зокрема, в селі Волсвин Сокальського району через необережне поводження з вогнем згоріла дерев’яна господарська будівля, одна тонна сіна та речі домашнього вжитку. Усі збитки оцінили в п’ять тисяч гривень. Через аналогічні причини горіла господарська будівля у селі Топорів Буського району – там вогонь знищив 40 метрів даху, три тонни сіна і речі господарського вжитку.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”


Форум Євроклубів України відбувся минулого тижня у Києві. В ньому взяли участь представники Сокальщини – члени місцевого Євроклубу “Життя без кордонів” учениця Сокальської гімназії Мар'яна Романяк та Андрій Монастирський учень Жвирківської середньої школи, а також керівник Євроклубу Ірина Калитовська. По приїзді вони в інтерв'ю радіо “Сокаль” розповіли про загальноукраїнський форум.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:59, 19 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567