** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.03.06

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

18 березня 2006 року

 

З 17 до 19 березня в ДЮСШ “Соколяни” проходять обласні змагання з баскетболу серед дівчат-школярів в залік 15 обласних споривних ігор Львівщини. 17 змагання розпочались о 14 годині, в суботу-неділю 18 та 19 березня матчі проходитимуть з 11 години.

Запрошуємо повболівати за сокальчанок, до речі в турнірі братимуть участь дві команди Сокальського району.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”


16 березня у м.Львові відбувся обласний конкурс серед учнів музичних шкіл (виконавців на гітарі і та цимбалах). Сокальську школу мистецтв ім.В.Матюка на цьому конкурсі представляв учень 5 класу Наумчук Роман (клас викладача Ганча Олександра Сергійовича).

 

^

 


Вечір пам’яті Псевдособору 1946 року в м.Львові

12 березня в м.Сокалі з ініціативи осередку «Українська молодь—Христові» (УМХ) відбувся вечір-пам’яті Псевдособору 1946р., на якому було насильно ліквідовано греко-католицьку Церкву. Реквієм розпочався зі Святої Літургії в соборі св.Ап.Петра і Павла з участю сокальського владики Михаїла Колтуна, який відкрив дійство своїм зверненням до вірних м.Сокаля. О.Степан Ділай зробив короткий екскурс в історію та розповів про підготовку, хід і наслідки Собору.

В рамках реквієму була організована виставка, яку підготували члени осередку УМХ. На ній були представлені основні документи Собору 1946р., портрети та фотографії його учасників і їх сімей до року ліквідації УГКЦ і за часів підпілля.

«Українська молодь – Христові» висловлює щиру подяку о.д.М.Латиннику—ініціатору та надхненнику відзначення 60-ліття Львівського Псевдособору, Антонюк Руслані, заступнику директора з навчально-виховної роботи у Сокальській гімназії --- за організацію вечора, працівникам Львівського музею історії релігії та музею Йосипа Сліпого, інституту історії Церкви в Українському Католицькому Університеті за надані матеріали для виставки, а також всім учасникам реквієму.

 

^

Прудивус Ігор


 

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:29, 19 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567