** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Громадські організації::"Українська Молодь – Христові"::

"Українська Молодь 
          – Христові"

"Українська Молодь – Христові"

молодіжна громадська організація
Сокаль і Сокальщина :: Громадські організації::"Українська Молодь – Христові"::

духовно-мистецький табір

 

Одним зі шляхів спілкування молодих людей та перебування у спільній молитві є організація та участь у щорічних літніх таборах, що передбачено статутом "Української молоді— Христові".

Цього літа члени Сокальського осередку УМХ мали нагоду бути учасниками табору в м.Яремче Ів.-Франківської обл., що відбувався в стінах студитського монастиря з 10 по 16 липня 2006р.Б. Організатором цього заходу виступила обласна організація УМХ м.Львова. Представниками Сокальського осередку в таборі були: Сирота Марта, Скоблюк Ольга та голова осередку— Антонюк Оксана. Вони мали нагоду поспілкуватися та обмінятись досвідом діяльності осередків з новими друзями з різних куточків нашої області. Програмою табору була передбачена щоденна літургія, духовні бесіди, ігри, вечірні забави, походи на г.Маковицю, на скали Довбуша та найвищу точку Українських Карпат— г.Говерлу.

А з 1 по 10 серпня 2006 року був реалізований перший спільний проект УМХ м.Сокаля з осередками інших міст, зокрема м. Стрий, м. Львова, с.Черниця, та за участю студентів Донецького Державного Інституту Штучного Інтелекту. Це проект духовно-мистецького табору, який відбувся в історичному с.Войнилів, що на Івано-Франківщині. Серед основних завдань його було ознайомлення учасників із західноукраїнським фольклором, з українським гончарством, проведення духовних бесід та практичних тренінгів із підготовки лідерів, вивчення нетрадиційної медицини та ін. Сокальчани мали змогу відвідати Крилос-Галич, чудотворне джерело, недалеко від Войнилова та відновлений монастир з часів підпілля. З наставництвом духівника табору та семінаристів Дрогобицької семінарії відбувались духовні бесіди та гутірки на різні теми. А вечорами молодь співала біля ватри, показувала сценки зі Святого Письма, організовувала спортивні змагання та КВНи.

Сокальські УМХівці повернулися з м.Яремче та с.Войнилова повні енергії та ідей для подальшої праці в осередку. На осінь 2006 року планується презентація роботи осередку по школах м.Сокаля, реколекції для молоді та нічні чування в храмі св.Ап. Петра і Павла.

Голова осередку УМХ м.Сокаля,
Студентка Українського Католицького Університету
Оксана Антонюк

 

 

 


Про нас

Історія УМХ

Присяга УМХівця

Річна програма роботи в УМХ

Витяг зі Статуту

Протокол установчих зборів

 


З 1 по 10 серпня 2006 року був реалізований перший спільний проект УМХ м.Сокаля з осередками інших міст. Це проект духовно-мистецького табору. Серед основних завдань табору було ознайомлення учасників табору із західноукраїнським фольклором, з українським гончарством, проведення духовних бесід та практичних тренінгів із підготовки лідерів, вивчення нетрадиційної медицини та ін.


з 10 по 16 липня 2006р.Б.
Цього літа члени Сокальського осередку УМХ мали нагоду бути учасниками табору в м.Яремче Ів.-Франківської обл., що відбувався в стінах студитського монастиря


з 31 березня по 2 квітня 2006 р.
Великопосні Реколекції для молоді з о.Мартином Хабурським


12 березня
в м.Сокалі з ініціативи осередку «Українська молодь—Христові» (УМХ) відбувся вечір-пам’яті Псевдособору 1946р


 


RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:07, 24 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567