** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга

 Книги | Автори

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга
Олег Романів

 

352

*

ського Конгресового Комітету, як також культосвітньою референткою при Світовій Федерації Українських Жіночих Організацій.

В 1978 р. після відходу у вічність Володимира Ласовського, Миро­слава поєднала своє життя з колишнім старшиною УПА Богданом Кру­ком.

Вона очолювала Асоціацію Діячів Української Культури (АДУК) — відділ у Детройті та була членом ОЖ ОЧСУ у Детройті, членом Науко­вого товариства ім. Шевченка (Осередок у Детройті) та містоголовою Ради в справах культури при Світовому Конгресі Українців.

Все її життя — це також невтомна праця в галузі малярства та пись­менницької творчости. В 1982 р. доповнила свої мистецькі студії, закін­чуючи відділ малярства в Комюніті Коледж Монро. В галузі малярства створила багато творів з використанням техніки акварелі та олії (ілю­страції книг). Її образи Віщуна, Малуши — матері Володимира Велико­го, княгині Ольги та ін., передають душевну красу, мудру строгість, віру і реалізм.

Мирослава Ласовська-Крук є авторкою талановитих п’єс „День Ма­зепи“, „Я повернусь“, „Віщування старого дуба“, в яких мистецьки сплі­таються реалізм, романтика і казковий елемент, драм „Не продам“, „Во­лодимир Великий“, „Льодолом“, повісті „Під чорним небом“, роману „Дзвінка молодість“ та багатьох інших творів, в яких відчутний талант та безприкладна любов до України.

Тихон ЛЕЩУК

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:35, 20 жовтня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464