** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга

 Книги | Автори

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга
Олег Романів

 

337

*

логія термінологічних підсистем“ (1999), „Українсько-німецький розмов­ник“ і десятки статей, які пов’язані з цією тематикою. Зібраний і опра­цьований матеріал послужив темою для докторської дисертації „Слов- ництво і науково-технічний поступ“.

В його доробку ціла серія оповідань: „Пачка сірників“, „Дорога моя людино!“, „Незнайомий в чорних окулярах“, поетичні твори „Рідна ха­та“, „Моя мати найдорожча“, „Сон Прометея“ та інші, документальні повісті „Світло великих надій“, „Белзькі дзвони“, літературознавча пра­ця „Подорожні нариси Шаміссо“, навчальний посібник „Будівництво і архітектура“ та численні методичні розробки, пов’язані з навчальним процесом. Він є автором 306 публікацій.

Багатогранна організаторська і суспільно-громадська праця Т. Ле­щука. Він є заступником голови Комісії всесвітньої літератури НТШ, ор­ганізатором з’їздів товариств просвітницького, національно-патріотич­ного спрямування, культурно-духовного відродження, декількох виста­вок і фундацій. Багато праці віддав Сокальщині. Одружений, дружина Віра — педагог, має доньки Марію, Оксану, Олену і внучки Марічку та Катрусю.

Йосип КАНЮК

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:21, 14 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464