** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга

 Книги | Автори

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга
Олег Романів

 

121

*

ціального захисту молоді. У районному конкурсі на приз „Молодої Про­світи“ брали участь Тетяна Ярема, Стефа Бачинська, Олена Івасів (6 кл.) і Галина Сало, Роман Рябінець, Галина Богдан (7 кл.).

На оглядах-конкурсах „Таланти твої, Україно“ учасники художньої самодіяльности постійно стають переможцями. Традиційним став також фестиваль національно-визвольної пісні „Сурми звитяги“, переможцями якого стали солісти-вокалісти. Учні гімназії є переможцями фестивалю „Мамині зіроньки“. Команда юних істориків гімназії взяла участь у всеукраїнському турнірі і стала призером цього конкурсу.

У грандіозне свято перетворилося святкування 90-річчя гімназії. Воно відбувалося в приміщенні гімназії, де в цей день проводились відкриті уроки і зустрічі з колишніми гімназистами, і відтак у районному будинку „Просвіти“, де звучали привітання від керівників міста, колег з інших шкіл, громадськости. Свято закінчилося концертом учасників художньої самодіяльности учнів і вчителів.

В 2000 році відбувся перший випуск учнів відродженої гімназії. 44 ви­пускники (навчання 11-ти учнів відзначено золотою медаллю, одного — срібною) продовжують навчання в Острозькій академії (2), університеті „Львівська політехніка“ (12), Києво-Могилянській академії (1), решта у вищих школах Львова, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя та в середніх спеціальних навчальних закладах.

Учні Сокальської  гімназії і педагогічний колективсвято бережуть традиції своїх попередників і роблять посильний внесок в оптимізацію гімназіяльної освіти незалежної України.

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:25, 19 жовтня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464