** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга

 Книги | Автори

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга
Олег Романів

 

120

*

місій, зокрема, дисципліни і порядку, дозвілля, фізкультури і спорту (орга­нізація чергувань, проведення спортивних змагань та позакласних захо­дів) та інші. їх робота висвітлюється на інформаційних стендах і в друко­ваному органі парламенту „Вісник гімназії“.

Майже кожного тижня в гімназії готуються цікаві вечори: „Найкра­щий ведучий“, „Відгадай мелодію“, „Ми вже старшокласники“, „Красуня гімназії“, КВК, а також зустрічі, які перетворюються на великі свята з письменниками (Б. Стельмах, В. Полянчук, В. Сірко), композиторами (Я. Кортко, А. Пігель) та поетами Сокальщини, адже тут є і свої поети: Марійка Вихрущ, Ірина Кулинич, В. Хмара, Оксана Антонюк, Галина Богдан, Дарія Котлярова, Оксана Басалик, Наталія Воєвода, Оксана Вацюк, Любов Дещаківська, Галина Джугало, Руслан Митько, Христина Савка, Галина Труш і Ірина Цар. їхні твори опубліковані вже в збірках „Перлинка гімназії“ і „Світанок“ (Сокаль, 1999). Свою книжку „Світло великих надій“ презентував колишній гімназист Тихон Лещук. Книга роз­повідає про історію гімназії, її учнів, викладачів, про старання щодо від­новлення гімназії. Зустрічаємось також з лікарями, працівниками право­охоронних органів, ДАІ. Наші учні стали переможцями обласного огляду роботи загонів юних інспекторів руху.

Славиться гімназія своїми музичними талантами. Тут відбуваються фестивалі, творчі звіти, літературно-мистецькі свята, вечорниці. В районних оглядах художньої самодіяльності завдяки таким вчителям як С. І. Ярема та Р. М. Антонюк учні завжди займають призові місця.

Вся виховна робота підпорядкована важливому завданню виховання патріота — українця (заступник директора з виховної роботи Наталія Іванівна Кліщ). Тому в гімназії проводиться щоденне підняття держав­ного прапора, відзначаються національні свята: День створення УПА, ЗУНР, Злуки, Героїв Крут та інші. В ці дні відбуваються урочисті лінійки, зібрання, семінари. Традицією стало відзначення днів поезії (Леся Україн­ка, Т. Шевченко, І. Франко), 1-го Вересня, Самоуправління, Валентина, Осінній вернісаж (свято квітів). Проголошена 5 грудня 1998 року Ко­зацька республіка охоплює учнів 1-3 класів і складається з 6 куренів, кожен з яких має свій девіз і пісню, герб, малиновий прапор і очолюється курінним.

В гімназії створено осередки молодіжних організацій Пласт (1994) і „Молода Просвіта“ (1999). Члени Пласту Роман Сивак і Любов Салига брали участь у Всесвітньому Джемборі Миру в Чилі та в Чехії (Наталія Лаговська). Кількість членів гімназіяльного Пласту — 34, з них 12-річних — 15 і 14-річних — 15 гімназистів; 4 учні беруть участь в районній організа­ції Пласту. Організаторами і керівниками Пласту були вчителі Наталія Кравчук і Галина Процюк. Сьогодні Пласт очолюють вчителі Світлана Ткачук і Наталія Чугаєвська. В складі „Молодої Просвіти“ (керівник вчи­тель Галина Процюк) 15 учнів 5-7-х класів (голова Марія Вихрущ, заступ­ник — Марта Романяк). На базі гімназії проходив вишкіл „Молодої Про­світи“ Сокальського району. Учні-просвітяни співпрацюють з центром со-

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:55, 28 вересня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464