** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга

 Книги | Автори

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга
Олег Романів

 

119

*

гів. Вчитель фізичного виховання Ю. Д. Вуйцик працює в школі вже сорок років. Його вихованці досягають вагомих результатів у спортивних зма­ганнях. В 1997/98 навч. р. спортивна команда Сокальської гімназії під ке­рівництвом Ю. Д. Вуйцика і О. І. Лаговської зайняла 1-ше місце в облас­них змаганнях і була нагороджена путівкою у Всеукраїнський табір „Ар­тек“; учні других класів зайняли 1-ше місце в обласних змаганнях „Старти надій“ (травень 2001 p.).

Все своє життя присвятила школі вчителька української мови та літе­ратури, відмінник народної освіти М. Й. Семчук Її учні майже щорічно є переможцями районних олімпіад, а учениця Христина Савка зайняла 2-е місце в обласній олімпіаді 1998/99 навч. р. Марія Семчук стала перемож­цем обласного конкурсу „Вчитель року — 98“ і брала участь у республі­канському конкурсі.

Досвідчений педагог-виховник Н. І. Кліщ 32 роки не тільки навчає французької мови, але й практично робить все для того, щоб ознайомити учнів з життям в інших країнах. Багато років діти листувалися з одноліт­ками з Прибалтики, гостювали у школярів м. Іонішкіса, Утена, Таурагнай, Стучка, Кохтла-Ярве, Вільнюса та ін.

Не відстають від своїх старших колег і молоді вчителі. Вони також са­мовіддано служать великій справі навчання та виховання української мо­лоді. Вчитель математики Н. Я. Мікало працює за власними методиками і має свої друковані посібники, підготувала переможців обласної олімпіади з математики (Андрій Книш, Андрій Андрусів). Наполегливо і плідно пра­цює вчитель математики О. В. Галета. Її учень Андрій Камінецький пока­зав високий рівень знань на районних та обласній олімпіадах.

Навчально-освітня робота доповнюється цілою системою позакласної виховної роботи. Традиційними стали свята першого та останнього дзвін­ка, випускний бал, зустріч з випускниками, новорічні ранки.

Цікаво проходять предметні тижні. Кожного року на стадіоні гімназії проходить „Туристичний похід“. Участь беруть учні 1-5 (5-9) класів. Члени жюрі — учні 6 (10) класу. Змагання відбуваються з різних видів: контрольний пункт, гербарій, корисні копалини, ґрунти, палатка, пере­шкоди, медицина, рух за азимутом. Учні на практиці застосовують свої знання з географії.

Під час тижня української мови та літератури проводяться різноманіт­ні виставки, конкурси, вікторини. Здебільшого цей тиждень припадає на Шевченківські дні: тематичний вечір, інсценізація творів, музичні конкур­си, експозиції та виставки.

В час проведення тижня з математики школа стає невпізнанною: по­розвішувані математичні знаки, формули, малюнки, забавки. Математики мають можливість показати свої знання в різних цікавих конкурсах, вікто­ринах, змаганнях. „Цариця математика“ вручає переможцям призи. Інте­лектуальному розвитку гімназистів сприяє проведення гри „Брейн-ринг“ (Brain-ring). Школою демократії та розвитку ініціативи є робота учнівсь­кого парламенту (голова Христина Савка, Галина Кушіль) в складі 6 ко-

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:41, 19 жовтня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464