** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга

 Книги | Автори

СОКАЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ Пропам’ятна книга
Олег Романів

 

115

*

ком якого, як рівнож організатором походів і екскурсій в межах району, в Карпати, Київ, Канів та на Чорне море був Р. Й. Гринюк Оскільки Со­кальська середня школа була створена на основі гімназії, то матеріальна база її була потужною: добре укомплектовані фізичний, хемічний, геогра­фічний та біологічний кабінети. Протягом наступних років школа попов­нювалася унаочненням планово.

В 1961 р. школі передали приміщення колишнього клубу „Укрзахідву- гілля“ з актовим залом. У 1964 році силами вчителів і учнів, методом на­родної будови, збудовано великий гараж, проведено централізоване паро­ве опалення, водопостачання і водовідведення (каналізацію). В 1980 р. на шкільному подвір’ї збудовано їдальню, яка з’єднана критим коридором з головним будинком школи.

За традицією до Сокальської СШ поступали здібніші учні неповно- середніх шкіл навколишніх сіл і прилеглих районів. В кінці випускного класу найкращі одержували медалі, грамоти за успіхи в навчанні і за зраз­кову поведінку.

Так, в міжгімназійний період золотими медалями було нагороджено понад 100 учнів, срібними медалями — понад 60 учнів. Крім них, понад 40 учнів, мали з усіх предметів відмінні оцінки.

Учні Сокальської середньої щколи № 1 постійно брали участь в облас­них та районних олімпіадах з математики, фізики, географії, іноземних мов, біології, хемії, української мови і літератури. Десятки з них були пе­реможцями районних та обласних олімпіад.

В 1973 р. створено клуб „Меридіан“ (керівник вчителька французької мови Кліщ Наталія). Члени клубу підтримували зв’язки з учнями середніх шкіл м. Утена, м. Іонішкіс, м. Таурагнай (Литва); м. Стучка, м. Даугавпілс (Латвія); м. Кохтла-Ярве (Естонія); м. Інта (Комі АРСР, де перебували ви­селені родичі учнів); м. Кишинева (Молдова); м. Дніпропетровська; м. Дніпродзержинська; м. Антрацита Луганської обл.; м. Ужгорода і м. Тернополя. У школі проводилися фестивалі дружби, на які приїжджали гості з Прибалтики, Молдови, Білорусі, м. Інти. Учні Сокальської СШ № 1 їздили на аналогічні фестивалі до них, де пропагували українську культу­ру, звичаї, традиції. Багато випускників і сьогодні підтримують ці зв’язки.

Спорт у Сокальській гімназії завжди був на високому рівні. Перший спортзал на Сокальщині був побудований в гімназії в 1910 році. Вчителя­ми фізкультури працювали в повоєнні роки Микола Іванович Бобков (1946-1967), Віталій Григорович Дрига (1955—1983), Валентина Андріївна Грицик (1956—1983), Юрій Дмитрович Вуйцик (з 1967 і до сьогодні) і Лаговська Ольга Іванівна (з 1983 і до сьогодні).

З ініціативи вчителів М. І. Бобкова та В. Г. Дриги побудовано руками вчителів та учнів шкільний стадіон.

Учні СШ № 1 постійно були учасниками і часто переможцями район­них і обласних змагань з волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики.

У 1987 р. учні 6 В класу Сокальської СШ № 1 (вчитель фізкультури і класний керівник Ольга Іванівна Лаговська) були переможцями обласних

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:48, 3 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464