** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Сокальська дитяча школа мистецтв

Сокальська дитяча школа мистецтв
ім.В. Г. Матюка

Відділи і відділення

Фортепіанний відділ


Зав.відділу:
Олександра Керницька

За час існування школи на відділі працювали:
Г.Шокодько, Г.Далик, Б.Третяк,З.Наюк,І.Висоцька, Н.Сікорська,
Л.Петроченко,Г.Баренбаум, Е.Христич,О.Радик, Г.Мартиненко, Л.Оришкевич,Т.Свіркунова,А.Мадан,Л.Леськo,О.Грицай, Т.Пономарьова, Т.Мойсеєнко, Л.Лукомська,І.Колпакова, І.Котловенко, О.Магарита, Т.Красюн, О.Знак, Л.Базилевич.
    
За час існування школи  відділ очолювали:
З.Наюк,Г.Шокодько, І.Висоцька,Я.Пинка, І.Котловенко, Г.Казанцева, О.Магарита, М.Михайлюк, Л.Базилевич
Переможці обласних конкурсів
1981 р. - Васьків Златослава, диплом 2 ступеня, викладач І.Висоцька
1993 р. - Красюн Ліана, диплом 3 ступеня,викладачІ.Висоцька
1994 р. - Красюн Ліана, диплом 2 ступеня, викладач І.Висоцька
1998 р. - Міщук Вікторія, диплом, викладач О.Думанська
1999 р. - Міщук Вікторія, диплом 2 ступеня,викладач О.Думанська
2001 р. - Міщук Вікторія, диплом,викладач О.Думанська
2004 р. - Шевчук Олеся, диплом 3 ступеня, викладач М.Копистенська
2004 р. - Мушко Валентина, диплом ,викладач І.Капій
2005 р. - Баран Інна, диплом 2 ступеня, викладач О.Магарита
2006 р. - Михайлюк Ганна, диплом 2 ступеня,викладач Л.Базилевич
2007 р. – Лилик Дмитро, диплом 3 ступеня,викладач М.Михайлюк
2007 р. - Шевчук Олеся, диплом 3 ступеня,викладач М.Копистенська
2008 р. - Михайлюк Ганна, обласний конкурс, м.Львів, диплом 2ступеня,викладачЛ.Базилевич
2008 р. - Мартинюк Соломія,обласний конкурс, м.Львів, диплом з відзнакою,викладач М.Михайлюк
2009 р. – Мартинюк Соломія, всеукраїнський конкурс піаністів,м.Стрій, диплом,викладач М.Михайлюк
2010  р. - Мартинюк Соломія  - обласний конкурс юнихпіаністівмолодшихкласівсередмистецькихшкілобласті,м,Львів,
лауреат 3 премія,викладачМ.Михайлюк
 2010 р. - Мартинюк Назар  - обласний конкурс юних піаністів молодших класів серед мистецьких шкіл області, м.Львів,  диплом  з відзнакою.,викладач М.Михайлюк
2011 р. - Мартинюк Соломія  - 2 Міжнародний конкурс піаністів  ім.В.Барвінськогом.Львів, диплом,викладач М.Михайлюк
2011  р. - Мартинюк Соломія  - обласний конкурс юних піаністів старших класів мистецьких шкіл області,м,Львів,диплом,викладач М.Михайлюк
2011 р. - Михайлюк Ганна  - обласний конкурс юнихпіаністівстаршихкласівмистецькихшкілобласті,м,Львів,диплом,викладач Л.Базилевич
2012 р. -  Іван Демчук – обласний конкурс піаністів серед учнів молодших класів мистецьких шкіл,м.Львів, дипломант,викладач М.Михайлюк
2013 р. - Михальов Володимир (фортепіано) -  VI Всеукраїнський  конкурс юних піаністів ім. Н.Нижанківського,м.Стрий,  диплом,викладач Л.Базилевич
2015 р. – Михальов Володимир – Перший обласний  конкурс піаністів ім.О.Криштальськогом.Львів, диплом  3 ст,викладачЛ.Базилевич
2015 р. – Міщій Соломія – Перший обласний  конкурс піаністів ім.О.Криштальськогом.Львів, диплом, викладач М.Деркач
2015 р. - Іллечко Катерина – Перший обласний  конкурс піаністів ім.О.Криштальськогом.Львів, диплом,викладач Л.Базилевич
2016р. - Іллечко Катерина – конкурс юних піаністів «Технічний марафон» серед учнів мистецьких шкіл Львівської області  м.Львів, диплом 1 ступеня , викладач О.Думанська.
2016р. – Михальов Володимир – конкурс юних піаністів «Технічний марафон» серед учнів мистецьких шкіл Львівської області   м.Львів, диплом2 ступеня , викладач Х.Пивоварчук
2016р. – Михальов Володимир – конкурс юних піаністів «Технічний марафон» серед учнів мистецьких шкіл Львівської області   м.Львів, диплом  за найкраще виконання твору, викладач Х.Пивоварчук

Учні, які закінчили мистецькі заклади
Дзік Ольга – Дрогобицьке державнемузичне училищеімені В.Барвінського
Михайлюк Анна – Дрогобицькедержавнемузичне училищеімені В. Барвінського
Лилик Дмитро – Львівське державне музучилищеім.С.Людкевича
Баран Інна – Львівське Львівське державне музучилищеім.С.Людкевича
Мартинюк Соломія - Дрогобицькедержавнемузичне училищеімені В. Барвінського

Учні, якізакінчили вищі мистецькі заклади
БаранВіталій - Львівськадержавнаконсерваторія, фортепіано
БаранВіталій -Музичнаакадеміям. Майнц (Німеччина), фортепіано
ВаськівЗлатослава - Львівськадержавнаконсерваторія, фортепіано
ВаськівЗлатослава-Музичнаакадеміям. Фрайбург (Німеччина),
ВаськівЗлатослава-Королівськамузичнаакадеміям. Стокгольм (Швеція), клавесин, орган
ВаськівЗлатослава-Музичнаакадеміям. Лозанна (Швейцарія), фортепіано, клавесин, орган
ЛуцишинОксана - Московськаконсерваторія, Музичнаакадемія,фортепіано
Луцишин Оксана-Музична академія м.Блюмінгтон (США), фортепіано, орган
Красюн-Корунна Ліана - Львівська музична академія, фортепіано
Красюн-Корунна Ліана  -Музична академіям. Вроцлав (Польща), фортепіано
Коваленко Марина – Консерваторія ім.М.Паганінім.Генуя (Італія)

Гордість відділу.
Красюн-КоруннаЛіана–професійний музикант, фортепіано (Польща)
Луцишин Оксана -професійний музикант,фортепіано, орган,(США)
ВаськівЗлатослава - професійний музикант, фортепіано, орган, клавесин, (Швейцарія)
Баран Віталій -професійний музикант, фортепіано,(Німеччина)

 

 


Відділ струнно – смичкових інструментів



Зав.відділу:
Ірина Когут

За час існування школи на відділі працювали:

Є.Березова, О.Криштоф, Н.Шарова,В.Козира (віолончель),
Ю.Шолтис, Я.Стефанишин (контрабас),
Ю.Луцик, Ю.Шаріфов,І.Цегольник, З.Скибінський,Є.Жеребецький,О.Мигаль, М.Макар, Л.Погранична, Є.Іваницька,Ю.Зайденберг, Р.Лотоцький,Г.Остапчук, Г.Гумен (скрипка).

За час існування школи  відділ очолювали:
Луцик Ю.А., Скибінський З.І., Крикавська О.В., Головчук О.В.

За час існування школи камерним оркестром керували:
 З.Скибінський, Я.Стефанишин

Переможціобласнихконкурсів

1977 р.- Іваночко Ірина,обласний конкурс, диплом 2  ступеня, скрипка, викладач Погранична Л.І.
1985р.- Навроцька Елла,обласний конкурс, диплом 2 ступеня, скрипка, викладач Березова Є.С.
1986 - Мар‘янаГерус, обласний конкурс, диплом 3  ступеня, скрипка, викладач Іваницька Е. О.
1989 - Матняк Ольга, обласний конкурс, диплом 2  ступеня, скрипка, викладач Іваницька Е.О.
1991 р - ШароваНаталія,обласний конкурс,
 диплом 3 ступеня, віолончель,викладач  Козира В.В.
1998 р. - КрасюнВікторія,обласний конкурс,диплом 2 ступеня, скрипка, викладач Когут І.М.
2000 р. - Маїк Оксана, обласний конкурс, диплом 2 ступеня, скрипка, викладач КогутІ.М.
2005 р. - Ребрина Катерина, обласний конкурс,диплом 3 ступеня, віолончель. викладач Козира В.В.
2007р. - Баран Ольга,обласний конкурс , диплом 1 ступеня, віолончель,викладач  Козира В.В.
2009 р. - Оксана Зубенко,обласний конкурс , диплом  3 ступеня,скрипка,викладач Головчук О.В.
2010 р. - камерний оркестр, обласний конкурс, керівник Стефанишин Я.Б., диплом
2013р. - Міщій Соломія, обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів ПСМНЗ, диплом 3 ступеня, скрипка,викладач Остапчук Г.І.
2015р. - Міщій Соломія, обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів ПСМНЗ, диплом 1 ступеня, скрипка, викладач Крикавська О.В.
2015 р. - ансамбль малих форм у складі: Зубкова Єлизавета, Міщій Соломія, Грем Анна,Михальов  Володимир -обласний конкурс ансамблів малих форм серед учнів ПСМНЗ, диплом 2 ступеня, скрипка, викладач   Когут І.М.

Учні , які закінчили мистецькі заклади

Мартинюк Любомир-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, скрипка
Мигаль Олег-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, альт
Макар Михайло-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, альт
Воробець Любов-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, скрипка
Когут Ірина-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, альт
Кусень Юрій Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, альт
Репко Роман -Луцьке державне музичне училище, скрипка
Зарваницький Валерій-Луцьке державне музичне училище, скрипка
Піскляк Галина-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, альт
Головчук Оксана-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, скрипка
Зубенко Оксана-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, скрипка
Кусень Юрій-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, альт
Лотоцький Руслан-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, альт
Навроцька Елла-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, віолончель
Свір Віталій-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, контрабас
Шарова Наталія-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, віолончель
Гумен Галина-Волинськедержавнеучилище культури і мистецтвім.І.Стравінського, скрипка
Крикавська Ірина-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, скрипка
Баран Ольга-Львівське державне музичне училище ім.С.Людкевича, віолончель

Учні , які закінчили вищі мистецькі заклади

Лотоцький Руслан - Львівська державна консерваторія, альт
Кусень Юрій - Львівська державна консерваторія
Кусень Юрій -  Музична академія м.Майнц (Німеччина), альт
Когут Ірина - Львівська державна консерваторія, альт
Свір Віталій - Львівська державна консерваторія, контрабас
Язловецький Роман - Російська академія музики ім.Гнєсіних (Москва), скрипка
Зайденберг Юрій - Московська консерваторія, скрипка
Зайденберг Юрій -Московська консерваторія , аспірантура,
Зайденберг Юрій-Музична академія в м.Блюмінгтон (США),скрипка
Войтинська Елла - Львівська державна консерваторія, віолончель
Красюн Вікторія - Львівська музична академія, скрипка
Дуда  Ольга - Львівськамузичнаакадемія, віолончель

ЛауреатиМіжнароднихконкурсів:
Зайденберг Юрій( Канада)

Гордість відділу.

Зайденберг Юрій - концертуючий музикант, педагог м.Торонто ( Канада)
Красюн Вікторія -музикант філармонічного оркестру, м.Ольштин (Польща)
Кусень Юрій -концертуючий музикант, педагог, м.Майнц (Німеччина)
Войтинська  Елла - Львівський  музичний  коледж ім.С. Людкевича, викладач
Язловецький Роман - концертуючий музикант (Росія)
Лотоцький Руслан-концертуючий музикант (Польща)

 

 


Відділ народних інструментів