** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Культура

На музичному небосхилі

Андрусів Станіслав

Народився 13 червня 1996р. в м.Сокалі. Ще коли священник хрестів малого, пророкував Станіславові кар'єру артиста, тому що вже тоді він мав яскравий дзвінкий голос. З малих років Станіслав дуже любив співати.

Його дебют як співака відбувся в 4 роки, де на концерті в дитсадочку він проспівав пісню О.Пономарьова "З ранку до ночі". А на всіх родинних святах він виконував урочисту пісню "Многая літа". З того часу він багато виступає на сцені, приймає участь в багатьох концертах, конкурсах, фестивалях.

Навчається в СЗОШ №3, в Сокальській дитячій школі мистецтв імені В.Матюка (по класу фортепіано, виклачад М.Копистенська), співає в хорі хлопчиків (керівник Л.Капелусь).

З 2003р. він займається в Дитячому зразковому театрі естрадної пісні "Апельсин" (художній керівник Володимир Коваленко, педагого по вокалу Людмила Гурська -- м.Червоноград). А згодом з'явилися і перші нагороди. Він є Дипломантом фестивалю дитячої творчості "Мамині зіроньки" (м.Сокаль, 2004р.), Дипломантом Всеукраїнського дитячого фестивалю популярної пісні "Різдвяні дзвіночки" (м.Червоноград, 2005р.). Лауреатом I премії Обласного фестивалю - конкурсу "І слово, і пісня, матусю, тобі" (в молодшій віковій категорії). Він став переможцем (2 премія) VII районного конкурсу дитячої творчості " Різдво-2006 ".

2006 р. - переможець обласного фестивалю-конкурсу "І слово, і пісня, матусю, тобі" - диплом І ступеня

 

 

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:53, 28 листопада 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567