Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua               /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Обговорити на форумі

Сокаль і Сокальщина :: Храм серця:: червень 2005р.

повернутися на головну Храму серця
повернутися до червневого номеру
Проект «Добробут кожної людини – запорука демократії»
Сторінку підготувала Оленка Покотюк,
головний редактор часопису «Храм Серця»

День молоді під гаслом «Спорт – єднає!»

 

 Вже вдруге проект громади м.Сокаля «Добробут кожної людини – запорука демократії» сприяє проведенню свята Дня молоді. Минулого року програмою проекту був масовий захід «Козацькі забави», цього року змагання «Спорт – єднає!», що згуртувало різні як вікові категорії людей, так і жителів м. Сокаля з різними фізичними можливостями. Саме в цьому і полягала особливість змагань, адже кожен міг себе спробувати в тому чи іншому виді спорту.

Відкрили свято директор Сокальського проекту «Добробут кожної людини – запорука демократії» Я.Кащук, заступник голови РДА з гуманітарних питань, депутат обласної Ради М.Христинич, голова районної асоціації інвалідів Н.Сергеєва.

Розпочалася програма спортивними змаганнями на стадіоні «Сокіл». Подібні змагання проходять щороку за програмою Львівського обласного центру «Інваспорт», цього року ініціативу проявила коаліція громадських організацій соціального проекту.

 У перегонах на інвалідних візках лідерами на дистанції 100 м стали вже відомі нашому місту Леся Кремінець та Ірина Струж. Але їхні показники значно покращила молода Оксана Швед, яка вперше виступила в Сокалі, проте добре відома, як активний учасник і переможець обласних і республіканських змагань.

Гирьовий спорт. В підніманні гирі 16 кг переможцями стали: серед жінок – Ганна Валько, чоловіків – Володимир Мороз. Серед представників цільової групи молоді – Олег Микитюк.

На піднімання гирі вагою 32 кг відважились гості з глядацьких трибун. Найсильнішим виявився Володимир Войтович.

За традицією вперто виборювали призові місця шахісти. Переможцями стали: серед жінок Антоніна Осипова, чоловіків – Віктор Осипов. Серед любителів гри в шашки переможцями стали Ганна Цибань, Оксана Швед і Дмитро Бронніков.

В цей час на іншому майданчику стадіону йшла жвава боротьба за кращі результати у змаганні зі стрітболу. Вона захопила всіх, хто вже звільнився від основних змагань.

Завершилася перша частина святкової програми іграми, конкурсами, які об’єднали всіх.
Продовжилося свято на площі Січових Стрільців концертною програмою за участю лауреатів пісенного фестивалю «Мамині зіроньки», танцювальних колективів БУТу, Софії Федини (м.Львів), показового виступу бойового гопака, гуртів «Нестандарт системи» й «HIGHPRE» та інших.

Апофеозом стала святкова молодіжна дискотека просто неба.


     

 

  Пиши українською
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:08, 5 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове. 8-066-37-90-464