Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua               /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Обговорити на форумі

Сокаль і Сокальщина :: Храм серця:: червень 2005р.

повернутися на головну Храму серця
повернутися до червневого номеру
Рубрика "iнформацiйний блок"
Богдана ПЛЮТА,
керівник гуртка журналістики Центру творчості та дозвілля

ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ

 

1 червня особливе для усіх – День захисту дітей. Цього дня для гуртківців Центру творчості та дозвілля та усіх дітей, що завітали до Центру, проходило багато цікавих та різноманітних акцій. О 13 годині відбулося «Свято випускників» студії «Дивосвіт» (це наймолодші гуртківці, яким по 6 років). Кожен випускник отримав символічний диплом з відзнакою про закінчення навчання у секціях студії, а їх у цьому році було чимало. Це і секція «Весела абетка» (керівник Ліпадат Олена Андріївна), тут діти вчили українські звичаї та традиції, вірші, скоромовки, прислів’я та приказки, вели розмови, відповідали на питання та й самі їх задавали, вчилися в ігровій формі писати та читати. А назва секції «Цікава математика» (керівник Луцьків Наталія Степанівна) вже говорить про ті знання, що одержали діти, найцікавіше було на цих заняттях писати крейдою на дошці та розв’язувати задачки, навіть заплутані і складні. А на заняттях секції «Образотворчого мистецтва» (керівник Хвалібота Оксана Михайлівна) малі вундеркінди малювали такі цікаві шедеври, що батьки, побачивши роботи своїх дітей на виставці, із здивуванням читали прізвища, не вірячи, що це роботи їх дітей. Секція «Вокально-хореографічна» (керівник Гринюк Любов Володимирівна) найголосистіша, і всім дітям була до душі, адже коли розучували нові пісні чи танці, то увесь Центр творчості та дозвілля чув старання студійців. Метою останньої секції «Навколишній світ» (керівник Сенюта Ольга Іванівна) було пізнання дитиною самої себе у цьому світі. Спочатку усі думали, ну що цікавого може бути на заняттях, а виявилось, що багато усього корисного є у світі: є пори року, є дванадцять місяців, сім днів у тижні, буває слово позавчора, попереду, позаду, сонце світить вдень і ще, ще, ще… усього стільки ,що не перелічиш. Заняття у всіх гуртках проходили дуже цікаво, з ігровими елементами, з примовками, кожен керівник докладав багато зусиль, що діти швидко адаптувалися в шкільний колектив, і у них виникло бажання вчитися, адже пізнавати нове і незвідане так цікаво.

Свято випускників студії «Дивосвіт» проходило, як підсумок навчання і тих свят, що проводилися на протязі року, були показані сценки, що розкривали зміст занять у секціях, звучали пісні, вірші та танці у виконанні гуртківців, напутні слова керівників гуртків та слова вальсу прощання.

О 15-00 свято продовжувалося на подвір’ї. Юні художники трудилися над малюнками на асфальті, і дуже швидко всі доріжки стали різнобарвними картинами з чудернацькими звірятами, фантастичними квітами і дивовижними будинками. Кожен малий художник малював на свій розсуд та бажання, було відзначено найкращі роботи, та кожен, хто докладав своїх зусиль до малювання крейдою, одержав солодкий презент. Конкурс проводили керівники гуртків Хвалібота Оксана Михайлівна та Фурманчук Ангеліна Вікторівна.

Та на цьому свято не закінчилося, далі туристичний клуб під керівництвом Луцьків Наталії Степанівни проводив розваги та конкурси. Всі, хто бажав, організували дві команди, інші стали глядачами і вболівальниками, й почалися змагання: тут і перетягування каната, і ходіння по купинах і вправи з м’ячем і скакання в мішках і ще багато цікавого. То тут то там виникали хвилі дзвінкого дитячого сміху, була здорова конкуренція, адже за правилами у конкурсах прискіпливо стежили глядачі, і всі по-дружньому вітали і чиюсь перемогу, і чиїсь промахи. По закінченні всі розійшлися задоволені, адже свято вдалося.


     

 

  Пиши українською
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:04, 10 квітня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове. 8-066-37-90-464