Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua               /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Обговорити на форумі

Сокаль і Сокальщина :: Храм серця:: травень 2005р.

повернутися на головну Храму серця
повернутися до черневого номеру
Рубрика "iнформацiйний блок"
служба інформації ТРК «Сокаль»

На засіданні політради розглядались питання екологічного проекту та роботи ЗМІ району

 


 Засідання політичної ради при голові РДА відбулось 15 червня 2005 р. в Сокалі. До участі були запрошені керівники мас-медіа Сокальщини, представники політичних партій та громадських організацій району. На порядку денному два основних питання: І – виконання екологічного проекту на Сокальщині, йдеться про проект зі збору і утилізації твердих побутових відходів, що реалізовувався в районі минулими роками. З цього питання доповідав голова Сокальської районної ради Ігор Войтович. Він досить змістовно ознайомив присутніх із виконанням проекту, що втілювався на наших теренах за кошти Євросоюзу. Сама суть цього проекту полягала в інформативності населення про правила зберігання та утилізації сміття, яке фактично продукується в кожній оселі. В узгодженні з усіма відповідними правовими актами самої процедури вивозу, переробки чи зберігання відходів. Для цього в районі було відкрито екологічний центр, збудовані майданчики та встановлені окремі контейнери для збирання побутових відходів, пластмаси та скла, наступної переробки останніх. Присутніх політичних активістів цікавила фінансова сторона цього проекту, отже Ігор Іванович дав коротку довідку про використані кошти, зокрема про заробітну плату працівників центру і проекту в цілому.

До обговорення також було запропоноване питання роботи ЗМІ району. На зустріч прийшли головні редактори місцевих газет – Іван Вашків – районний часопис «Голос з-над Бугу», Богдан Нечай – газета НРУ «Сокальщина», Олена Покотюк – редактор часопису «Храм серця», а також генеральний директор ТРК «Сокаль» Микола Пасько. Усі представники друкованих ЗМІ розповіли про роботу та проблеми, з якими в сучасних умовах стикаються творчі колективи редакцій. Точилися певні дискусії про роботу районної газети та видання «Сокальщина», щодо непорозумінь, що не раз трапляються на їх сторінках. Обговорили питання фінансування, можливості фінансової підтримки недержавних газет. Натомість понад півгодини зустрічі припало на дискусію про роботу ТРК «Сокаль», зокрема 101FМ радіо. Після розповіді директора Миколи Паська про функціонування радіо та проблеми, питання й пропозиції поступали від керівників політичних партій, громадських організацій, представників влади.

В підсумку, було обговорено ще ряд значущих, на думку присутніх, питань – екологічні проблеми, зокрема щодо роботи підприємства «Карбон», ситуації на колишньому хімзаводі, дамбі в селі Скоморохи, тощо. Щодо останньої, то тут не виключена можливість ліквідації шлюзів, а відтак впуску річки З.Буг в природне русло. Щоправда, ця ідея потребує ретельного наукового дослідження, аби не було згодом проблем, таких, як після меліорації земель в районі Белза, про що також говорилося на засіданні політради. Внаслідок, усі пропозиції, що звучали на цій своєрідній нараді, були зафіксовані для подальшого розгляду у відповідних інстанціях. Також було запропоновано тему до розгляду на наступній політраді, що відбудеться наступного місяця.

 


     

 

  Пиши українською
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:27, 10 квітня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове. 8-066-37-90-464