Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua               /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Обговорити на форумі

Сокаль і Сокальщина :: Храм серця:: січень 2005р.

повернутися на головну Храму серця
повернутися до січневого номеру
Автор: Богдан ШКЛЯНКА, молодіжний клуб інтелектуальної творчої ініціативи «Мрія»

НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З ЛУГАНЧАНАМИ

 

На світлині: Гості з Луганщини: п.Петро Царевський (ліворуч) та Леонід 
      Зінченко (праворуч) 28 січня 2005 р. на запрошення молодіжного клубу інтелектуальної творчої ініціативи «Мрія» м. Сокаль відвідали представники м. Старобільськ, що на Луганщині п. Петро ЦАРЕВСЬКИЙ та п. Леонід ЗІНЧЕНКО.
Метою візиту було ознайомлення з роботою громадських організацій, налагодження співпраці між ними. Гості відвідали БФ «Карітас»-Сокаль, «Пласт» та інші громадські організації. Також гості відвідали музей «Людина. Земля. Всесвіт», побували на зустрічі «Культура та історична спадщина Сокаля», яка відбувалась в рамках сокальського проекту «Добробут кожної людини – запорука демократії», за сприян¬ня програми «Демократизація України: програма малих проектів». Охоче гості спілкувалися з учасниками цього ж таки проекту на зустрічі Клубу літньої людини.
Взяли участь у конференції РУХу на запрошення Штабу В.Ющенка. П. Царевський виступив перед присутніми, розповівши про ситуацію на Старобільщині та загальні настрої Сходу України.
Зустрілись з представниками громадських організацій та бізнес структур м. Червонограда.
Цікаве спілкування й надія на співпрацю, обмін інформацією відкрило шлях до об’єднання різних вікових категорій і менталітетів Сходу і Заходу України.
Представникам Старобільщини велику юридичну допомогу надав начальник юстиції А.Б.Олесько у підготовці документів для реєстрації та діяльності громадських організацій.
Сокальчани охоче спілкувались з луганчанами, ділились досвідом, літературою. Під час зустрічей було досягнено домовленостей у налагодженні співпраці.
Вже іде підготовка до зустрічі 30 старобільських дітей і святкування Великодніх свят на теренах Сокальщини разом з нашими дітьми.
Ми звертаємось до громадськості, бізнесових струк¬тур, щоб по можливості долучались до цього проекту. Хто хоче і може чимось допомогти, прохання звер¬татись за телефоном (03257) 2-32-14. Ми будемо раді підтримці та допомозі.
Особлива подяка БФ «Карітас» (М.Яремчук, о.Ярослав Кащук), районному штабу В.Ющенка (О.Солодяк), музею «Людина. Земля. Всесвіт», газетам «Сокальщина» та «Храм Серця», молодіжній організації «Пласт» (С.Дмитрук), Сокальській районній асоціації інвалідів (Н.Сергєєва), Червоноградському штабу В.Ющенка, М.Солдату, І.Говді.
На світлині: Гості з Луганщини: п.Петро Царевський (ліворуч) та Леонід Зінченко (праворуч)
(світлина Оленки Покотюк)


     

 

  Пиши українською
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:11, 25 квітня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове. 8-066-37-90-464