Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua               /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Обговорити на форумі

Сокаль і Сокальщина :: Храм серця:: січень 2005р.

повернутися на головну Храму серця
повернутися до січневого номеру
Автор: Наталія ПОКОТЮК

МУЗЕЙ відвідав контр-адмірал ІГОР ТЕНЮХ

 

На світлині: контр-адмірал, командир різнорідних сил з м. Севастополя Ігор Тенюх В дні Різдвяних свят (10 січня 2005 р.), Сокальський музей «Людина. Земля. Всесвіт» відвідав контр-адмірал, командир різнорідних сил з м. Севастополя Ігор Тенюх з делегацією. Гості були надзвичайно вражені експозицією музею, до глибини серця зворушені роздумами про майбутнє України і її місією на Землі.

У свій час авторська ікона Анатолія Покотюка «Покрова Пресвятої Богородиці» зі святими реліквіями світу, посвячена єпископом Сокальським Кир Михаїлом Колтуном та священиками Сокальщини у церкві Воздвиження чесного Хреста с.Стенятин під час ювілейних урочистостей – 100 ліття церкви, була вручена з нагоди 10-ої річниці ВМС ЗС України судну «Сагайдачний».
Нагадаємо, що Ігор Тенюх, один з перших, хто звернувся у дні Помаранчевої революції до військових стати на сторону народу.
Високоповажна делегація в Сокальському музеї Оглянувши музей, він з гордістю написав, як клятву, на авторській іконі Анатолія Покотюка «Всецариця», що побувала у знаменні дні на Майдані і під Верховним Судом України у Києві:
«Для України моряки живуть, за неї життя віддадуть! Готові негайно виконати завдання за призначенням».
За подаровану раніше ікону, яка благословляє і оберігає Військово-Морські Збройні Сили України, командувач зняв зі своїх грудей заслужену нагороду «За службу в ВМС ЗС України» і цінну реліквію вручив Анатолію Покотюку, як вдячність за діяльність музею для України і Світу.
Анатолій Покотюк в знак подяки подарував контр-адміралу Ігорю Тенюху оберіг «Святий Тарасій», де вкладені святі реліквії з місць світу, Тараса Шевченка, та земля з могили Т.Шевченка, що побувала у травні 1999 р. на горі Еверест.
Гості запросили працівників Музею відвідати Севастополь.

 

     

 

  Пиши українською
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
23:38, 12 квітня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове. 8-066-37-90-464