Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua               /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Обговорити на форумі
 

 

 

Історія парафії

Покровителі парафії Св.ап. Петро і Павло

Чудотворна ікона Божої Матері - Потішення у Сокалі

Духовенство

Парафіяльне життя

Духовна сторінка

За порадою до душпастиря

Розпорядок богослужень на тиждень

 

 

 

 

 

 

для зареєстрованих користувачів

Духовна сторінка

 

КОЛИ Ж БУДЕ ПОРЯДОК?Дорога редакціє! Не можу не висловити свого обурення. Після престольного празника св. ап. Петра й Павла по дорозі між міським ринком і кінотеатром "Мир" текли нечистоти з каналізації. І це в декількох метрах від ринку, де продають молоко, сир, сметану та інші продукти. В спеку, коли й так нічим дихати, люди обходили нечистоти, вдихали їх випари. І це не біля цегельні, куди мало хто ходить, а в самому центрі міста. Тією дорогою ходять керівники, працівники санстанції, поруч - кінотеатр, і всім ніби очі зав`язали. Я пішла в кінотеатр, до туалету була черга (бо іншого, на превеликий жаль, в Сокалі нема). А чого в ній стояти, якщо все тут же витікає на дорогу?


Сором перед гостями, що в нашому місті нема порядку. На вулиці Тартаківській (і не тільки), біля цвинтаря, всі дорожні знаки повалені разом з арматурою і залізними прутами. Біля колишньої крамниці "Хімік" є сходи в підвал, там купи сміття. Зрештою, по всьому Сокалю валяється тара з-під пива, соків, упаковки з продуктів. Чому не штрафують тих, хто її викидає? Чому вчасно не вивозять сміття із контейнерів? Повні кабінети службовців, а порядку нема. Встид від такої влади. Треба щоб хоч раз в квартал вони виходили на прибирання міста.30 липня 2010 р.                     Надія ГНАТИШИН. м. Сокаль.
... dali


додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове. 8-066-37-90-464