** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : Голос з-над Бугу :: новини ::17.03.2020

 

  
суспільство

Обовязкова необхідність ID-картки чотирнадцятирічним школярам для ЗНО

Вже з початку лютого 2020 року розпочалася реєстрація на незалежне оцінювання. Особи, яким виповнилося 14 років та хочуть використати право на навчання у вишах України, мають обов`язок подбати про своєчасне виготовлення першого папорта громадянина України, без якого реєстрація на незалежне оцінювання неможлива.

Міграційа служба Львівщини робить все можливе, щоби школярі встигли до ЗНО оформити паспорт, але треба розуміти, що такий документ виготовляється в Києві протягом 20 робочих днів.

Аби уникнути ажіотажу, для оформлення ID-картки варто вчасно звернутися у територіальний підрозділ служби за місцем реєстрації особи. Для цього можна попередньо записатися на зручний час у електронній черзі на сторінці ДМС України або подати необхідні документи через поточну чергу в територіальних підрозділах  за зареєстрованим місцем проживання.

Все просто! Працівнику міграційної служби надається свідоцтво про народження, індентифікаційний код дитини, оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного із них, які на момент народження перебували у громадянстві України та код  одного із батьків. У разі, ящо один із батьків іноземець - потрібна довідка про набуття дитиною громадянства України.

В біометричний документ необхідно внести інформацію про реєстрацію дитини, яку у вигляді довідки надає орган місцевого самоврядування.

Для усіх, хто звертається для оформлення паспорта вперше, така послуга є безкоштовною.

Для жителів району, з питання оформлення паспорта громадянина України можна звернутися до Сокальського районного відділу ГУ ДМС у Львівській області за адресою: м.Сокаль, вул.Тартаківська, буд.7.

Мар`яна Гресюк, начальник Сокальського РВ ГУДМС України у Львівській області.

Газета
"Голос з-над Бугу"
RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:59, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567