** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : Голос з-над Бугу :: новини ::18.11.2019

 

  
суспільство

Дух благодійності - непереможний

Найпростіший приклад благодійності, коли людина людині надає допомогу, підтримку в той чи інший спосіб, при цьому, як правило, вони обоє задоволені. Але часто все складніше, проте не менш ефективно та важливо.

Про це піде мова. Чимало було написано про діяльність благодійного фонду "Майбутнє України. Сокальщина", і кожного разу про інших учасників, кому надавалась підтримка, про нові  цікаві і результативні проекти. Всі ці заходи було засновано на засадах фінансової підтримки дітей шкільного віку з різних категорій, маю на увазі дітей з малозабезпечених сімей, з обмеженими можливостями, найталановитіших та інших.

Важливо! Вручення підтримки-винагороди відбулось у доброзичливій атмосфері, з батьками. Обов`язкові - інформаційний і виховний елементи. Все це фіксувалось, документувалось і слугувало звітом перед нашими жертводавцями. Тому, незважаючи на організаційні складнощі за кордоном, благодійність  в такому форматі проіснувала 14 років.

Так сталося, що в одного з найактивніших благодійників (адже крім іншого, три роки поспіль надсилав по 1000 доларів на подарунки для дітей на свята Миколая) Олега Лукомського з Австралії після тяжкої хвороби померла дружина. Вона була доброю і чуйною вчителькою молодших класів у приватній школі. Багато приладь, куплених нею для малюків, для їх якісного та успішного навчання, залишилось. Оговтавшись після пережитого, пан Олег вирішив, що кращою згадкою про вчительку Тамару буде її надбання, надіслане українським дітям. І почали надходити посилки з Австралії вагою від 10 до 20 кілограмів з різним скарбом для дітей Сокальщини, для їх інтелектуального і фізичного розвитку.

Нелегко було розібратися, що і для кого  найбільше стане в пригоді і буде вдало застосоване. Проте дух благодійництва допоміг. Як наслідок, задоволені та вмотивовані - керівники і діти БДЮТ, СЮТ, Асоціації інвалідів, інклюзивного центру, шкіл, садочків та школи мистецтв.

Найскладніше було придумати, як розподілити різноманітний новий одяг для дітей віком 4-9 років. Вирішили так: школи і садочки надають списки дітей з малозабезпечених сімей, а члени фонду, маючи список наявного одягу, готують пакети для кожної дитини.

Тож у визначений день у СЗШ №5 вручили батькам 25 пакетів з одягом. Було цікаво бачити: спочатку насторожені погляди, а потім після наданої інформації, вручення та огляду вмісту пакетів - усміхнені лиця і вдячні погляди. А далі - спільна фотографія і звіт-подяка Олегові Лукомському.

Коли пан Олег читає щирі слова вдячності, бачить фотографії щасливців, які отримали подарунки, і на їхніх обличчях усмішки, він сповнений почуттям спрравжнього щастя. Про це я не раз чув від нього.

І наша команда фонду також задоволена з того, що брала участь в організації і здійсненні цієї благодійної справи.

Юлій Лукомський, президент благодійного фонду "Майбутнє України. Сокальщина".

Газета
"Голос з-над Бугу"
RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:38, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567