** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: фонди

Сокальський районний центр соціальних служб

для сім'ї, дітей та молоді

Сокаль і Сокальщина :: фонди

Звіт за перше півріччя 2007 року Сокальського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Сокальським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді були проведені такі заходи:
- На виконання постанови КМУ від 11.05.2006року №623 "Про затвердження програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010роки", Постанови КМУ від 19.02.2007року №244 "Про затвердження Держаної програми підтримки сім'ї на період до 2010року" при Сокальському РЦСССДМ працює Служба підтримки сім'ї. Під соціальним супроводом Служби у першому півріччі 2007року перебувало 16 сімей. З них: у складних життєвих обставинах - 12, одинока мати - 1, багатодітна – 1, прийомних – 2. Проінспектовано 14 сімей. Сім'ям надано 120 індивідуальних послуг. Загальна кількість дітей які виховуються в сім'ях – 43.
У порівнянні з першим півріччям 2006року. Під соціальним супроводом перебувало 25 сімей З них: сім'ї в яких є діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування -8; багатодітні – 14; неповні – 3; сім'ї в яких є діти з функціональними обмеженнями – 1; сім'ї в яких батьки з функціональними обмеженнями – 1. Проінспектовано 8 сімей. Сім'ям надано 107 індивідуальних послуг. Загальна кількість дітей які виховуються в сім'ях – 79.

- На виконання Закону України від 13.01.2005року №2342-ІV "Про забезпечення організаційно правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", Постанови КМУ від 26.04.2002року №565 "Про затвердження Положення про прийомну сім'ю" (із змінами), Наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 31.10.16року №3685 "Про затвердження порядку здійснення соціального супроводження прийомних сімей та ДБСТ", Наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28.02.2007року №588 "Про затвердження взаємодії центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служб у справах неповнолітніх у процесі створення та забезпечення діяльності ПС та ДБСТ". Під соціальним супроводом перебуває 2 прийомних сім'ї, де виховується 4 прийомних дітей (які проживають с. Войславичі та с. Муроване Сокальського р-ну). Ведеться робота по підбору кандидатів для створення прийомних сімей. Цюру Надію Михайлівну як кандидата у прийомні батьки посилається на навчання з 27 липня 2007року.

- На виконання Закону України від 18.11.2003року №1281-ІV "Про загальнодержавну програму підтримки молоді на 2004-2008роки", Постанови КМУ від 04.03.2004року №264 "Про затвердження Концепції стратегії Уряду, спрямованих на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/Сніду, на період до 2011року та національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованим і хворих на СНІД на 2004-2008роки" працює спеціалізоване формування Мобільний консультативний пункт роботи в сільській місцевості (профілактика негативних звичок та здорового способу життя). У першому півріччі було здійснено 27 виїздів. Охоплено 32 населених пункти (с. Сілець, с.Забужжя, с. Тартаків, смт. Жвирка, м. Угнів, м. В. Мости, с. Хоробрів, с. Бутини, с. Муроване, с. Острів, с. Ванів, с. Діброва, с. Матів, с. Спасів)*.
Охоплено 34 навчальні заклади, установи (в тому числі 5 амбулаторій, Військова частина м. В. Мости, 10 пришкільних таборів, ОЛК "Ровесник"). У заходах прийняло участь 817 осіб. Тренінги проводились на тему: "Репродуктивне здоров'я молоді", "Вся правда про наркотики", лекції "Профілактика ВІЛ-інфекції та СНІДу", "Вся правда про наркотики".
У порівнянні з першим півріччям 2006 року було здійснено 23 виїзди. Охоплено 23 населених пункти. У заходах прийняло участь 454 особи.
Розроблено та розповсюджено рекламно-інформаційний матеріал. Буклети: "ВІЛ/СНІД", "Залежність 1 ", "Залежність 2", "ВІЛ – інфекція", "Кримінальна відповідальність неповнолітніх". Всього розповсюджено 1180 штук друкованої продукції.
При кабінеті "Довіра " Сокальської ЦРЛ видано 40 шприців, 40 дезинфікуючих засобів. Кількість отримувачів послуг з числа ІСН - 2
До Всесвітнього Дня пам’яті жертв померлих від Сніду проведено тренінгові заняття з проблематики ВІЛ/ СНІДу. Охоплено 4 СЗШ с. Муроване, с. Матів, с. Спасів, СЗШ м. Сокаля №2. Взяло участь 64 учасники.
З метою профілактики здорового способу життя серед молоді - До Всесвітнього Дня Здоров'я , спеціалістом центру здійснено виїзд у СЗШ с. Борятин, с. Острів, с. Ванів, с. Діброва, с. Бутини, с. Хоробрів. Проведено 6 лекцій на тему: "Вся правда про наркотики" – Взяло участь – 171 учасник.
Проведено захід по розповсюдженню буклетів з проблематики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі у сільських амбулаторіях. Розповсюджувались буклети: "ВІЛ / СНІД" - 160 шт., "Залежність - 1" - 100 шт., "Залежність - 2" - 140 шт., розроблено та
розповсюджено буклет "Кримінальна відповідальність неповнолітніх" – 100шт. Розповсюджено всього 500 буклетів. Використано 200грн. з районного бюджету. Буклети розповсюджувались в сільських амбулаторіях.
Згідно Указу Президента "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2007році" від 04.05.07року у лікувально оздоровчому таборі "Ровесник" , були проведені ігротеки для дітей з неблагополучних та багатодітних сімей . Взяло участь – 700 дітей для яких було організовано солодкий стіл.

- При військовому комісаріаті працює Консультативний пункт. Проведено 2 лекції на тему: “Психологічна адаптація призовників до умов військової служби”, охоплено 42 учасники; 2 лекції на тему: Честь, гідність та військовий обов'язок військовослужбовця збройних сил України, охоплено 35 учасників; 2 лекції на тему: ”Основні права військовослужбовців”, охоплено 36 учасників.
Проводився професійно-психологічний відбір 31 призовника, вивчались особові справи призовників; проводились бесіди з метою виявлення і оцінки професійно-важливих для військової діяльності особистісних якостей і здібностей призовника, бесіди з метою професійно-психологічного відбору.
Проведено анкетування “Прогноз” за методикою Айзенка. Охоплено 76 учасників. Розроблено буклет “Альтернативна служба”, "Патріотичний аспект військової служби" . Розроблена лекція "Контрактна служба".

* В деяких навчальних закладах заходи проводились неодноразово.

- На виконання спільної угоди Львівського обласного ЦСССДМ та управління Державного Департаменту з питань виконання покарань у Львівській області від 12.10.2006року та плану заходів на 2007рік Сокальським РЦСССДМ підписано угоду про співпрацю з кримінально - виконавчою інспекцією у Сокальському р-ні та спільний план роботи. Створено банк даних умовно-засуджених неповнолітніх, які стоять на обліку у кримінально-виконавчій інспекції. Проведено 2 лекції на тему: "Профілактика туберкульозу", "Торгівля людьми". Охоплено 10 умовно-засуджених неповнолітніх. Відео - лекторії "Вся правда про наркотики". Охоплено 4 умовно-засуджених неповнолітніх.
- Проводиться підготовка до соціально-психологічних характеристик умовно-засуджених неповнолітніх

- На виконання спільного Наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2006року №625/510 "Про затвердження порядку взаємодії центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді із закладами охорони здоров'я з питань запобігання ранньому соціальному сирітству" при пологовому відділенні центральної районної лікарні проведено 2 бесіди на тему: " Допомога при пологах та народженні ", взяло участь 20 учасників, та бесіду: " Збереження репродуктивного здоров'я ", взяло участь 10 учасників.
Надавались індивідуальні послуги, розповсюджено інформаційний матеріал про допомогу при пологах та народженні – розповсюджено 30 листівок.
Розповсюджено інформаційний матеріал для жінок що знаходяться у пологовому відділенні та жіночій консультації на тему: “Соціальні гарантії матерям та новонародженим” – 10 листівок , "Ви чекаєте на малятко" - 10 листівок. Розроблено лекції на тему: "Соціальні гарантії матерям".

- Спеціалістами центру були проведені бесіди з батьками на батьківських зборах у СЗШ с. Забужжя, м. В.Мости та м. Белзі. Прийняло участь 120 батьків. Де розглядалися питання щодо здорового способу молоді, правопорушень та злочинності, проблематики відповідального батьківства.

- Сформована база даних багатодітних сімей, дітей інвалідів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

- На виконання Постанови КМУ від 31.01.2007року №80 про затвердження Порядку надання інвалідам та дітям інвалідам реабілітаційних послуг За сприяння центру 16 дітей - інвалідам хворих на ДЦП поїхали лікуватися з 11 липня у Міжнародну клініку відновного лікування м. Трускавець. Кошти (36000 грн) виділені на програму "По наданню соціальної допомоги дітям-інвалідам хворим на ДЦП" затвердженої рішенням сесії районної ради від 04.01.2007року №64.

- Група дітей затримкою психомовного розвитку Дошкільної установи №9 м. Сокаля прийняла участь у обласному фестивалі для дітей з функціональними обмеженнями “Повір у себе і в тебе повірять інші”. На фестиваль були подані роботи (малюнок, аплікація). Та за результатами його проведення для Сокальського РЦСССДМ було надано 10 путівок на оздоровлення дітей з функціональними обмеженнями в ДОТ "Карпати" с. Рибники Дрогобицького р-ну.

- На виконання Постанови КМУ від 27.12.2006року №1834 "Про затвердження Державної програми з утвердження тендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010року №180" розроблено та розповсюджено анкету для вивчення ситуації щодо гендерної політики в районі. Опитано 30 респондентів. Напрацьовано лекційні матеріали, щодо пропаганди гендерної рівності у сім'ї.

- Була проведена акція милосердя: – “Люди доброї волі”, роздано нецільову благодійну допомогу (продуктами) дітям з функціональними обмеженнями - хворим на ДЦП. Охоплено 25 дітей. Використано 600 грн.

- До дня Матері проведено акцію для матерів які перебувають та перебували під супроводом служби підтримки сім’ї. Матерям було роздано побутову хімію. Охоплено 16 матерів. Використано 600 грн.

- На виконання Закону України від 18.11.2003року №1281-ІV "Про загальнодержавну програму підтримки молоді на 2004-2008роки", 1 червня 2007 року на центральній площі міста були проведенні заходи присвячені Міжнародному Дню Захисту дітей (ігротеки та конкурси). У заході прийняло участь 100 дітей, були роздані призи. Захід було проведено спільно з Будинком учнівської творчості, відділом у справах молоді та спорту. На даний захід було використано 100 гривень.
Було проведено малюнок на асфальті, на вільну тематику. А також по школах району було проведено конкурс соціальної реклами присвячений Міжнародному Дню Захисту дітей. У заході прийняло участь 15 дітей з чотирьох шкіл району. Було використано 200 грн.

- До святкування Дня Молоді спільно з Сокальською асоціацією інвалідів, було проведено акцію збору коштів для ремонту приміщення реабілітаційного центру для неповносправної молоді у м. Сокалі, "Серця молодих - на добру справу", у якій прийняли участь волонтери та працівники центру. Зібрано 930 гривень. На проведення акції (розповсюдження інформаційного матеріалу) до Дня Молоді було використано 200грн. Охоплено 300 учасників. До роботи було залучено сім волонтерів.

- З метою інформування населення Сокальщини щодо реалізації соціальної політики в державі Центром було подано соціальну рекламу на телеадіокомпанію "Сокаль" (в аудіозаписах) та Філію телерадіокомпанії "Вільне слово з України" (відеозапис). В межах Сокальського р-ну розповсюджувався рекламний матеріал у вигляді буклетів та плакатів щодо діяльності центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Директор Н. Хомин

 


 

 

Головна

Положення

Звіт за перше
півріччя 2007 року

 

Тематична добірка новин:

20.08.2022 19 серпня в с.Опільсько громада святкувала 130-річчя храму, а також в рамках реалізації проєкту "Екстренне реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022" відкрили та освятили Будинок Милосердя. ....більше

22.07.2021 Громадські слухання щодо спортивного майданчика по вул. Б.Хмелницького ....більше

22.07.2021 Громадські слухання щодо влаштування виробничого підприємства по вул.Яворницького в м.Сокаль ....більше

21.07.2021 Планується капітальний ремонт стадіону «Сокіл» ....більше

21.07.2021 Відбувся комісійний виїзд щодо облаштування сервісної зони на під’їзді до міжнародного автомобільного пункту пропуску ....більше

23.05.2021 Що робити, якщо «припече» під час прогулянки в Сокалі?....більше

14.05.2021 ПРОКУРАТУРА ВИМАГАЄ ПОВЕРНУТИ ГРОМАДІ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ЗА НЕПРИДАТНІ ШКІЛЬНІ ПАРТИ ....більше

05.05.2021 На території Сокальщини два мости перебувають в аварійному стані ....більше

05.05.2021 Благодійної акції "Великодній кошик"....більше

19.04.2021 Хто змінив герб Сокаля? ....більше


RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:17, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567