неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район контакти про нас, про проект книга гостей
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua                             /Сокаль і Сокальщина/

Проект "Вибори - 2006"

Сокаль і Сокальщина :: Вибори - 2006: : Список політичних партій, блоків, громадянських організацій

Список політичних партій, блоків, громадянських організацій, зареєстрованих Сокальською районною територіальною виборчою комісією
для участі у виборах депутатів до Сокальської районної ради


Організація політичних партій „Народний блок Литвина”

1. Климчук Петро Павлович, 10.04.1952р., „Народна Партія”, начальник управління ветеринарної медицини у Сокальському районі, м. Сокаль.
2. Шмигельський Володимир Іванович, 06.05.1945р., „Народна Партія”, директор ППАФ ім. Б. Хмельницького, с. Забужжя.
3. Шайнога Ігор Володимирович, 08.05.1962р., „Народна Партія”, начальник управління Агро промислового розвитку, м. Сокаль.
4. Ратинчук Богдан Степанович, 17.07.1959р., „Народна Партія”, директор ТзОВ „Стенятинське”, с. Стенятин.
5. Шевчук Степан Петрович, 07.07.1960р., „Народна Партія”, начальник районного відділу земельних ресурсів, м. Сокаль
6. Мисик Богдан Петрович
7. Басалик Ярослав Богданович
8. Михашілов Ігор Миколайович
9. Манчур Михайло Васильович
10. Шкляр Зіновій Михайлович
11. Харук ГригорійСтепанович
12. Микитюк Юрій Романович
13. Іванків Володимир Іванович
14. Бурка Ірина Анатоліївна
15. Мартинюк Сергій Васильович

Партія „Відродження”

1. Ткачук Леонід Феофанович, 12.03.1941р., „Відродження”, перший заступник начальника Львівської залізниці, м. Львів.
2. Говда Ігор Михайлович, 04.06.1956р., „Відродження”, перший заступник начальника Львівської дирекції залізничних перевезень, смт. Жвирка.
3. Будз Омелян Михайлович, 23.12.1957р., безпартійний, старший ОПЕР уповноважений, с.Сілець.
4. Войтович Ігор Іванович, 01.08.1952р., безпартійний, голова Сокальської районної ради, с. Поториця.
5. Гавуляк Володимир Миколайович, 08.02.1948р., безпартійний, голова управління ВАТ Львівавтотранс, м. Львів.
6. Кисельов Володимир Миколайович
7. Гнідець Сергій Володимирович
8. Негода Олександр Вікторович

Виборчий блок політичних партій „Опозиційний блок НЕ ТАК!”

1. Бас Іван Миколайович, 19.05.1941р., СДПУ(о), голова ф/г „Бас І.М.”, с. Добрячин.
2. Антоненко Ігор Миколайович,26.07.1952р.,СДПУ(о), тимчасово не працює, с. Варяж.
3. Масюк Мирослав Михайлович, 30.05.1939р.,безпартійний, пенсіонер,с. Забужжя.

Виборчий блок „Наша Україна”

1. Солодяк Олег Миронович, 20.09.1961р., НРУ, голова Сокальської РДА, смт. Жвирка.
2. Дністрянський Василь Васильович, 31.05.1952р.,НСНУ, консультант Виконкому Сокальської РО „НСНУ”, м. Белз.
3. Глинський Олег Євгенович, 09.10.1965р., КУН, заступник голови районної ради, м. Сокаль.
4. Козира Василь Степанович, 26.05.1957р., НРУ, керівник штабу „Наша Україна”, с. Поториця.
5. Кінах Олексій Олександрович, 12.09.1949р.,НСНУ, заступник голови Сокальської РДА, м. Сокаль.
6. Монастирський Роман Теофілович
7. Бойко Василь Іванович
8. Веклин Михайло Тимофійович
9. Савчук Павло Миколайович
10. Комбель Віталій Володимирович
11. Небожук Олександра Іванівна
12. Хом’як Ігор Володимирович
13. Нечай Богдан Миколайович
14. Паньків Ганна Василівна
15. Дем’янович Микола Михайлович
16. Фенчин Олег Романович
17. Фарин Лариса Петрівна
18. Дацюк Ігор Михайлович
19. Смолинець Василь Іванович
20. Козира Лариса Любомирівна
21. Сенів Володимир Степанович
22. Вербинець Михайло Володимирович
23. Мазник Василь Михайлович
24. Ксьонжик Світлана Михайлівна
25. Дасюк Станіслав Романович
26. Губені Галина Едвардівна
27. Швед Роман Тимофійович
28. Мостовий Петро Васильович
29. Ложовська Галина Степанівна
30. Касян Сергій Васильович
31. Пилипчук Петро Павлович
32. Пелип Іван Олексійович
33. Макачка Ігор Павлович
34. Полянчук Володимир Павлович
35. Лаврух Іван Дем’янович
36. Сподарик Роман Петрович
37. Бочек Віктор Пилипович
38. Жуков Василь Васильович
39. Савіцький Ігор Андрійович
40. Пелипів Ігор Васильович
41. Шумило Мирослав Омелянович
42. Бойко Степан Йосипович
43. Курило Роман Миколайович
44. Сенько Наталія Михайлівна
45. Кілик Степан Ярославович
46. Трибушок Богдан Петрович
47. Кріль Марія Петрівна
48. Мандрик Юрій Володимирович
49. Головач Богдан Іванович
50. Сеньків Алла Олександрівна
51. Чорна Марія Степанівна
52. Слободян Володимир Іванович
53. Петрашкевич Богдан Григорович
54. Хорташко Ольга Миколаївна
55. Андрусів Світлана Михайлівна
56. Кондратюк Вадим Іванович
57. Смеречанська Віра Петрівна
58. Левочко Мирослава Ігорівна
59. Костюк Сергій Степанович
60. Левицька Наталія Євгенівна
61. Гулавська Марія Семенівна
62. Дмитрів Марян Семенович
63. Басалик Василь Богданович
64. Ворона Марія Михайлівна
65. Матерна Оксана Петрівна
66. Осміловський Петро Миколайович
67. Синовят Богдан Васильович
68. Кравчук Тарас Григорович

Виборчий блок Юлії Тимошенко

1. Поліщук Микола Павлович, 01.01.1962р., ВО „Батьківщина”, директор фірми „Коровай”, м. Сокаль.
2. Антоняк Марія Петрівна, 14.03.1957р., ВО „Батьківщина”, викладач ПТУ-77, м. Угнів.
3. Покотюк Анатолій Стратонович, 26.10.1951р., безпартійний, директор музею „Людина.Земля.Всесвіт ”, м. Сокаль.
4. Сітко Роман Васильович, 26.08.1947р., ВО „Батьківщина”, директор СП „Скомекс”, м. Червоноград.
5. Іванчина Олег Антонович, 08.07.1947р., безпартійний, директор ПАФ „Білий Стік”, с. Волиця.
6. Габа Петро Іванович
7. Милик Зиновій Степанович
8. Панченко Василь Миколайович
9. Пігура Неоніла Мефодіївна
10. Круглій Юрій Михайлович
11. Владичко Любомир Михайлович
12. Кожушко Олег Васильович
13. Мандат Сергій Степанович
14. Баланюк Віктор Михайлович
15. Василишин Анатолій Михайлович
16. Бігун Ганна Павлівна
17. Мрочко Володимир Васильович
18. Мандрик Андрій Володимирович
19. Войцянко Іван Аркадійович
20. Юречко Володимир Миронович
21. Кравець Леонід Степанович
22. Зарічна Оксана Михайлівна
23. Леуш Марія Григорівна
24. Мельничук Роман Євгенович
25. Марущак Володимир Степанович
26. Зінов’єв Мирослав Орестович
27. Лащівська Надія Степанівна
28. Сенчишак Володимир Петрович
29. Петраш Іван Васильович
30. Борис Віра Володимирівна
31. Гбур Мирослав Іванович
32. Сорочук Василь Володимирович
33. Сохань Віталій Степанович
34. Заблоцька Надія Петрівна
35. Сукнацька Віра Зіновіївна
36. Красько Богдан Зіновійович
37. Ковальовська Оксана Олексіївна
38. Сидоряк Остап Васильович
39. Григорович Мирон Іванович
40. Кенц Мирослав Григорович
41. Віра Іван Ярославович
42. Матвіїв Євген Михайлович
43. Стельмащук Галина Богданівна
44. Вусик Микола Григорович
45. Федюк Віктор Романович
46. Ярмушинська Зеновія Павлівна
47. Кулинич Михайло Григорович
48. Свистун Ганна Степанівна
49. Самборський Михайло Володимирович
50. Телегій Віктор Андрійович
51. Штокало Володимир Остапович
52. Усманов Тальгат Равільович
53. Мачевська Лілія Богданівна
54. Штикало Роман Степанович
55. Гірник Богдан Петрович
56. Гітлярський Петро Ярославович
57. Музика Євгеній Іванович
58. Підкіпняк Ярослав Володимирович
59. Король Галина Петрівна
60. Мазурик Людмила Миколаївна
61. Герус Василь Михайлович
62. Пашковський Роман Євгенович
63. Цимборський Ярон Іванович
64. Вець Ігор Васильович
65. Неліпович Михайло Миколайович

Комуністична партія України

1. Місюренко Геннадій Олексійович, 30.03.1945р., „Комуністична партія України”, заступник начальника цеху ДП „Карбон”, м. Сокаль.
2. Серебряков Олександр Павлович, 15.02.1933р., безпартійний, пенсіонер, м. Сокаль.
3. Петренко Михайло Федорович, 08.02.1925р., „Комуністична партія України”, пенсіонер, м. Сокаль.

Український народний блок Костенка і Плюща

1. Наумчук Степан Семенович, 13. 01. 1937 р. н., УНП, викладач ЛДОУНКК, м. Сокаль.
2. Дідич Ольга Дмитрівна, 19. 04. 1968 р. н., УНП, директор сзш I – II ст., с. Переспа, с. Переспа.
3. Сметана Руслана Андріївна, 28. 07. 1967 р. н., УНП, головний спеціаліст управління ПФУ., м. Сокаль.
4. Федашко Ольга Яронівна, 12. 08. 1938 р. н., УНП, пенсіонер, с. Скоморохи.
5. Леськів Іван Васильович, 11. 02. 1982 р. н., УНП, економіст – менеджер шахти „Зарічна” , с. Сілець.
6. Гурський Роман Максимович
7. Шушко Володимир Іванович
8. Мацюра Олександра Омелянівна
9. Климчук Михайло Михайлович
10. Сайкова Катерина Михайлівна
11. Яремчук Ольга Євгенівна

Партія екологічного порятунку ЕКО+25%

1. Кравчук Степан Романович, 24. 10. 1948 р. н., позапартійний, зав відділом Львів обл. Ради.
2. Каліщук Аркадій Онуфрійович, 16. 04. 1947 р. н., член партії, головний лікар Сокальської ЦРЛ.
3. Нижньов Олександр Віталієвич, 20. 06. 1963 р. н., член партії, голова сфг. „Хлібороб”, с. Фусів.
4. Пожар Микола Романович, 18. 12. 1948 р. н., член партії, лікар, м. Белз.
5. Чепіль Любов Якимівна, 07. 07. 1948 р. н., член партії, директор Сокальського ЦЗН, с. Пере’вятичі.

Всеукраїнське об’єднання „Свобода”

1. Пелех Петро Васильович, 29. 11. 1976 р. н., голова РВО „Свобода”, електрослюсар шахти Великомостівська, с. Межиріччя.
2. Костюк Сергій Миколаєвич, 19. 05. 1968 р. н., безпартійний, безробітний, смт. Жвирка.
3. Запісоцький Василь Іванович, 04. 08. 1965 р. н., ВО „Свобода”, кріпильник шахти Межирічанська, с. Сілець.
4. Ільків Андрій Володимирович, 12. 12. 1982 р. н., ВО „Свобода”, начальник зміни шахти Відродження, с. Межиріччя.
5. Мигаль Ігор Володимирович, 05. 08. 1965 р. н., ВО „Свобода”, оператор ГБУ ЦОФ(ЛСЕ), м. Сокаль.
6. Смаль Андрій Миколаєвич
7. Хімка Дмитро Васильович
8. Бусько Василь Миколаєвич
9. Трескот Юрій Васильович
10. Костюк Віктор Володимирович

Сокальська РО Громадянська партія „ПОРА”

1. Покотюк Анатолій Анатолійович, 15. 03. 1976 р. н., РОГП „ПОРА” , ст. науковий працівник Музею, м. Сокаль.
2. Слободюк Ярослав Євгенович, 21. 08. 1963 р. н., РОГП „ПОРА” , підприємець, м. Сокаль.
3. Євчун Григорій Петрович, 17. 08. 1948 р. н., РОГП „ПОРА” , лікар м. Великі Мости.
4. Казанівський Григорій Богданович, 12. 09. 1952 р. н., РОГП „ПОРА”, підприємець, м. Сокаль.
5. Швед Оксана Іванівна, 20. 01. 1987 р. н., РОГП „ПОРА”, студентка НУ „Львівська політехніка”, с. Забужжя.
6. Запісоцький Роман Васильович
7. Шклянка Богдан Петрович
8. Карплюк Михайло Романович
9. Новацький Олександр Євгенійович
10. Коліда Василь Михайлович
11. Семанишин Василь Васильович
12. Войтюк Володимир Володимирович
13. Ілечко Володимир Володимирович
14. Дмитрук Сергій Олександрович
15. Малко Іван Данилович

Виборчий блок „Влада народу”

1. Презімірський Василь Михайлович, 26. 10. 1957 р. н. ПЗПУ, директор ТзОВ „Гравілат”, м. Львів.

Партія Зелених України

1. Черешневський Олег Михайлович, 28. 07. 1970 р. н., ПЗУ, керівник гуртка будинку учнівської творчості, м. Сокаль.
2. Марущак Олександр Зіновійович, 06. 01. 1956 р. н., ПЗУ, пенсіонер, м. Сокаль.
3. Недоступ Світлана Миколаївна, 01. 01. 1953 р. н., ПЗУ, вчитель Сокальської СЗШ №2, м. Сокаль.
4. Кучинська Тетяна Олександрівна, 17. 10. 1958 р. н., ПЗУ, провізор Сокальської ЦРЛ, м. Сокаль.
5. Тріфонова Орися Левківна, 10. 10. 1968 р. н., ПЗУ, вчитель Сокальської СЗШ №2, м. Сокаль.

„Вперед, Україно!”

1. Криштоф Ростислав Степанович, 05. 09. 1965 р. н., „Вперед, Україно!”, не працює, м. Сокаль.
2. Іванюк Ігор Теодозійович, 23. 03. 1963 р. н., „Вперед, Україно!”, виконуючий обов’язки директора ТОВ „Хвилинка”, с. Опільсько.
3. Костирев Степан Дмитрович, 22. 10. 1956 р. н., „Вперед, Україно!”, не працює, м. Сокаль.
4. Збожнюк Андрій Богданович, 28. 07. 1967 р. н., „Вперед, Україно!”, не працює, м. Сокаль.
5. Михалюк Василь Дмитрович, 21. 04. 1968 р. н., „Вперед, Україно!”, не працює, м. Сокаль.

„Українська консервативна партія”

1. Карташова Наталія Павлівна, 27. 02. 1978 р. н., УКП, завідувач відділення Львівського інституту МАУП, м. Сокаль.
2. Парій Микола Володимирович, 26. 01. 1964 р. н., безпартійний, державтоінспектор 7МВДАІ при УМВСУ у Львівській обл., м. Сокаль.
3. Сачок Богдан Григорович, 18. 04. 1966 р. н., УКП, підприємець, с. Ільковичі.
4. Денисюк Наталія Богданівна, 14. 11. 1980 р. н., УКП, підприємець, м. Червоноград.

„Народний РУХ України за єдність”

1. Осередчук Андрій Миронович, 05. 09. 1985 р. н., „НРУ за єдність”, студент НУ Львівська політехніка, м. Червоноград
2. Савенко Анатолій Леонідович, 30. 11. 1963 р. н., безпартійний, інспектор розшуку Червоноградського МРЕВ ДАІ, м. Червоноград.
3. Максимець Андрій Георгійович, 17. 07. 1981 р. н., „НРУ за єдність”, П.П., м. Червоноград.
4. Лещишин Ольга Михайлівна, 09. 05. 1939 р. н., „НРУ за єдність”, пенсіонер, м. Червоноград.
5. Покотило Андрій Степанович, 09. 05. 1981 р. н., „НРУ за єдність”, помічник комірника СП „Київ - Захід”, м. Червоноград.
6. Савенко Людмила Романівна

Партія промисловців і підприємців України

1. Романчук Михайло Адамович, 25. 01. 1976 р. н., ПППУ, голова правління фабрики „Рата”, м. Великі Мости.
2. Кіщак Іван Олексійович, 01. 06. 1951 р. н., безпартійний, начальник Сокальського центру електрозв’язку, м. Червоноград.
3. Гей Володимир Олексійович, 30. 04. 1967 р. н., ПППУ, лікар м. Сокаль, м. Червоноград.
4. Антонюк Володимир Григорович, 03. 08. 1951 р. н., ПППУ, підприємець, с. Забужжя.
5. Мостенська Олена Анатоліївна, 25. 01. 1976 р. н., ПППУ, підприємець, м. Великі Мости.
6. Ройко Ярослав Григорович
7. Педа Богдан Іванович
8. Пинка Надія Михайлівна
9. Литвин Іван Петрович
10. Крекота Богдан Миколайович

„Селянська партія України”

1. Чаплик Ігор Володимирович, 26. 06. 1944 р. н., СелПУ, начальник відділу постачання шахти Межирічанська ДП „Львіввугілля”, м. Сокаль.
2. Казмірчук Ганна Мартинівна, 02. 12. 1948 р. н., СелПУ, пенсіонер, м. Червоноград.

„Реформи і порядок”

1. Гавришкевич Мирон Михайлович, 02. 05. 1940 р. н., завідувач поліклінікою Сокальської ЦРЛ, м. Сокаль.
2. Левчук Ігор Петрович, 01. 03. 1951 р. н., ПРП, головний енергетик ДП „Карбон”, м. Сокаль.
3. Пилипчук Славомир Петрович, 06. 02. 1953 р. н., ПРП, головний бухгалтер ДП „Львіввугілля”. м. Червоноград.
4. Линенко Катерина Миколаївна, 29. 04. 1943 р. н., ПРП, пенсіонер, м. Сокаль.
5. Кіх Ярослав Васильович, 20. 05. 1951 р. н., заступник генерального директора ДП „Львіввугілля”, с. Бендюга.
6. Гудзик Руслан Ярославович
7. Подолянчук Йосиф Іванович
8. Новосад Петро Григорович

Соціалістична партія України

1. Мороз Ігор Васильович, 30. 09. 1979 р. н., СПУ, перший секретар Сокальської РК СПУ, м. Угнів.
2. Смолій Ольга Михайлівна, 01. 12. 1954 р. н., безпартійна, директор Домашівської СЗШ I – II ст., с. Домашів.
3. Солдатов Сергій Степанович, 11. 12. 1952 р. н., СПУ, виконроб Сокальського автодор, м. Сокаль.
4. Ксенжук Ярослав Степанович, 30. 01. 1974 р. н., безпартійний, майстер лісу в Бендюзькому лісництві, с. Савчин.
5. Веклен Іван Богданович, 20. 07. 1964 р. н., безпартійний, начальник міліції громадянської безпеки Сокальської РВ УМВСУ, с. Хоробрів.
6. Новосад Світлана Петрівна
7. Стронська Оксана Степанівна
8. Кінах Андрій Михайлович
9. Турчак Ярослав Іванович
10. Красько Марія Ярославівна
11. Миколайчук Любомир Мирославович
12. Левицький Віталій Степанович

Організація Партії регіонів

1. Плигун Віталій Васильович, 09. 01. 1975 р. н., Партія регіонів, не працює, м. Сокаль.

Партія „Віче”

1. Вітик Ярослав Іванович, 29. 11. 1948 р. н., безпартійний, заступник головного лікаря по медобслуговуванню населення в Сокальській ЦРЛ, с. Добрячин.
2. Чепіль Ярослав Богданович, 14. 10. 1971 р. н., безпартійний, директор ТзОВ „Аніс” с. Перев’ятичі.
3. Сташко Роман Андрійович, 05. 05. 1968 р. н., „Віче”, підприємець, м. Сокаль.
4. Ділай Володимир Степанович, 24. 06. 1962 р. н., безпартійний, підприємець, м. Сокаль.
5. Касьян Руслан Миколайович, 02. 04. 1975 р. н., безпартійний, директор ПП „Сокальбуд”, м. Сокаль.
6. Зіньків Віктор Богданович
7. Михайлевич Юрій Ярославович
8. Чалчинська Галина Фердинандівна

„Наша партія”

1. Цюпка Володимир Володимирович, 08. 06. 1970 р. н., „Наша партія”, голова ПП „Добросин”, м. Сокаль.
2. Бандрівський Руслан Ігорович, 24. 02. 1974 р. н., „Наша партія”, не працює, м. Червоноград.
3. Салій Ярослав Богданович, 26. 10. 1983 р. н., „Наша партія”, ПП „Авіста”, м. Червоноград.

„Українська Національна Асамблея”

1. Павук Андрій Миколайович, 24. 02. 1969 р. н., УНА, безробітний, м. Червоноград.
2. Буй Олег Орестович, 15. 12. 1964 р. н., безпартійний, підприємець, с. Межиріччя.
3. Овчар Юрій Миколайович, 11. 12. 1964 р. н., безпартійний, пенсіонер, м. Червоноград.
4. Дуліба Євгеній Володимирович, 19. 12. 1981 р. н., УНА, водій сп. „Київ - Захід”, м. Червоноград.
5. Мацелюх Юрій Михайлович, 30. 06. 1969 р. н., безпартійний, головний інженер Червоноградського ДОК, м. Червоноград.
6. Сокіл Оксана Миронівна

Голова комісії РТВК Мазурик І.І.
Секретар РТВК Дейнека В.Я.
 

 

 


Результати голосування


Передвиборчі програми партій


Список кандидатів на посаду міського голови м.Сокаль зареєстрованих Сокальською міською Територіальною виборчою комісією для участі у виборах міського голови м.Сокаль


Список політичних партій (блоків) зареєстрованих Сокальською міською територіальною виборчою комісією для участі у виборах депутатів Сокальської міської ради


Список політичних партій, блоків, громадянських організацій, зареєстрованих Сокальською РТВК для участі у виборах депутатів до Сокальської районної ради


ПОСТАНОВИ №39,40,41 Сокальської РТВК Про затвердження результатів жеребкування ...


Список зареєстрованих районних та міських осередків політичних партій


Пиши українською
Всі права застережено 2005
http://sokal.lviv.ua
15:09, 17 жовтня 2018 року
8-066-37-90-464