неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район контакти про нас, про проект книга гостей
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua                             /Сокаль і Сокальщина/

Проект "Вибори - 2006"

Сокаль і Сокальщина :: Вибори - 2006: : Список політичних партій, блоків, громадянських організацій

Список політичних партій (блоків) зареєстрованих Сокальською міською територіальною виборчою комісією для участі у виборах депутатів Сокальської міської ради 26 березня 2006 р.

Постанови Сокальської міської територіальної виборчої комісії

№ 21, №22 від 11.02.2006 р, №29, №32, №33, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №43, №44 від 14.02.2006 р., № 47 від 21.02.2006 р.


Блок Юлії Тимошенко

1

Пашковський Роман Євгенович

Сокальська центральна районна Лікарня

Лікар – хірург

04.04.1955

2

Евель Володимир Іванович

Черврноградський склад вибухових матеріалів

Підривник

09.11.1952

3

Конопльов Володимир Андрійович

Пенсіонер

 

07.06.1940

4

Сольвар Олег Марянович

Управління пенсійного фонду України

Завідувач юридичним відділом

22.09.1978

5

Король Галина Петрівна

Сокальська санітарно-епідеміологічна станція

Завідуючий відділом

12.07.1950

6

Цимборський Ярон Іванович

Шахта «Візейська»

Голова колективу фізкультури

 

7

Музика Євгеній Іванович

Тимчасово непрацюючий

   

8

Вець Ігор Васильович

Шахта № 2

Слюсар-налагоджувальник

 

9

Підкіпняк Ярослав Володимирович

Пенсіонер

   

10

Кручкевич Михайло Степанович

СВК № 47

Заступник начальника

 

11

Чоп Ігор Зеновійович

Тимчасово непрацюючий

   

12

Бородкіна Тетяна Аркадіївна

Пенсійний фонд

Заступник начальника

 

13

Іванус Сергій Іванович

РВУ МВСУ

Старший інспектор групи охорони громадського порядку

 

14

Мачевська Ліля Богданівна

Тимчасово непрацюючий

   

15

Повзун Віталій Богданович

Підприємець

   

16

Шикула Ласлав Мікловшович

Пенсіонер

   

17

Лисяк Оксана Михайлівна

Тимчасово непрацюючий

   

18

Яніцька Тетяна Михайлівна

Сокальський ліцей

Керівник гуртка крою та шиття

 

19

Кокотень Олег Васильович

Тимчасово непрацюючий

   

20

Гірник Богдан Петрович

ТзОВ «Сокальський агрошляхбудсервіс»

Завідуючий організованою лотковою торгівлею

 

21

Фенчин Ростислав Іванович

Сокальська центральна районна Лікарня

Лікар - педіатр

 

22

Грицишин Олег Васильович

Тимчасово непрацюючий

   

23

Борис Віра Володимирівна

     

24

Муц Світлана Володимирівна

Сокальський районний центр зайнятості

   

25

Видалюк Василь Васильович

Тимчасово непрацюючий

   

26

Альмі Людмила Борисівна

Підприємець

   

Блок Костенка Плюща

1

Щербатий Михайло Йосипович

Автошкола ЛДОНКК

Майстер виробничого навчання

25.10.1962

2

Наумчук Ігор Степанович

Автошкола ЛДОНКК

Завідувач Сокольською Авто школою

28.09.1968

3

Дубінка Сергій Мефодійович

Пенсіонер

 

06.10.1937

4

Лукасевич Юрій Степанович

Підприємець

 

19.04.1962

5

Гой Петро Іванович

Автобаза «УЗУ»

Головний інженер

04.01.1942

6

Канцір Марія Володимирівна

ВАТ «Вірність»

Економіст

 

7

Товарянська Оксана Петрівна

Тимчасово непрацюючий

   

8

Смаль Мирослава Василівна

ЗСШ с.Забужжя

Вчитель

 

9

Васько Світлана Василівна

Сокальське споживче товариство

Бухгалтер

 

10

Синявська Марія Михайлівна

Сокальський РЕМ

Контролер

 

Народний Блок Литвина

1

Міштурак Степан Степанович

ПАФ «Птахівник»

Директор

09.01. 1944

2

Козакевич Володимир Леонідович

Сокальська Міська Рада

Заступник Голови

04.08.1953

3

Бурка Ірина Анатоліївна

Сокальський районний територіальний центр по обслуговуванню одиноких та малозабезпечених пенсіонерів

Завідуюча відділом соціальної допомоги

08.02.1972

4

Климчик Олег Петрович

Підприємець

 

07.05.1974

5

Шкляр Андрій Зеновійович

Сокальська районна державна лікарня ветеринарної медицини

Лікар епізотолог

16.09.1978

6

Дідик Василь Михайлович

Підприємець

   

7

Кущак Ігор Мирославович

Управління агропромислового комплексу

Головний спеціаліст з охорони праці

 

Опозиційний блок "Не так"

1

Ляліна Надія Романівна

Тимчасово не працює

 

26.09.1961

2

Войтичук Віктор Георгійович

Підприємець

 

26.03.1970

3

Манячин Віталій Ярославович

Тимчасово не працює

 

09.12.1971

4

Істомін Анатолій Вадимович

Тимчасово не працює

 

23.12.1965

Виборчий Блок « Народний Союз Наша Україна»

1

Чугай Тетьяна Степанівна

Сокальська Міська Рада

Секретар

17.01.1944

2

Паньків Євгеній Григорович

Підприємець

 

28.06.1959

3

Мельник Надія Миколаївна

ПТЛ м.Сокаль

Майстер виробничого навчання

04.07.1950

4

Красільчук Ольга Степанівна

ПТУ -3

Директор

09.09.1958

5

Поліщук Марія Зіновіївна

Будинок учнівської творчості

Директор

12.10.1964

6

Бабух Андрій Михайлович

Підприємець

   

7

Зарічний Богдан Степанович

Районна державна адміністрація

Завідуючий сектором зв’язків

 

8

Саганська Олена Віталіївна

Центральна районна лікарня

медсестра

 

9

Михайлевич Валетина Іванівна

СЗШ №5

Директор

 

10

Бондар Віктор Валтасарович

ПП «Комунальник»

Юрист

 

11

Кіпень Володимир Михайлович

МКП «Теплокомуненерго»

Директор

 

12

Олейчук Віктор Миколайович

Підприємець

   

13

Коноплицька Марія Богданівна

ДП «Львіввугілля»

Керівник інформаційної служби

 

14

Петрощук Богдан Іванович

Управління праці та соціального захисту

Спеціаліст

 

15

Шамборовська Марія Степанівна

МТВПП «Ніка»

Директор

 

16

Сорочинський Олександр Олексійович

Підприємець

   

17

Батюк Мирослава Сергіївна

Тимчасово не працює

   

18

Саврук Лев Володимирович

ТзОВ «ЛТ Буд»

Директор

 

19

Конончук Лілія Михайлівна

НД «Сокаль»

Методист

 

20

Чабан Юрій Любомирович

ЛОД АППБ «Аваль»

Заступник начальника

 

21

Огінський Володимир Богданович

Управління праці та соціального захисту населення

Начальник

 

22

Лобода Тетяна Петрівна

Бібліотека

Директор

 

23

Михайлов Василь Ігорович

Пенсіонер

   

24

Бій Богдан Степанович

Міський ринок м.Червоноград

Продавець

 

25

Левчук Зоряна Святославівна

Підприємець

   

26

Скибінська Валентина Василівна

СЗШ с.Жвирка

Вчитель

 

27

Кремінець Наталія Євгенівна

Школа-дитсадок

Директор

 

28

Лановой Валентин Миколайович

Підприємець

   

29

Виглінська Галина Іванівна

УЕГГ

Слюсар

 

30

Саганська Надія Степанівна

Тимчасово не працює

   

31

Чабан Любомир Теодозійович

Сокальська Міська Рада

Заступник міського голови

 

32

Мамуладзе Ольга Миколаївна

НД «Сокаль»

Директор

 

33

Шпак Роман Мар’янович

Відділ Освіти РДА

   

Партії Віче

1

Ділай Володимир Степанович

Підприємець

 

24.06.1962

2

Сташко Роман Андрійович

Підприємець

 

05.05.1968

3

Чепіль Ярослав Богданович

ТзОВ «Аніс»

Директор

14.10.1971

4

Вітик Ярослав Іванович

Сокальська центральна районна лікарня

Закупник головного лікаря

29.11.1948

5

Касьян Руслан Миколайович

ПП «Сокальбуд»

Директор

02.04.1975

6

Михайлевич Юрій Ярославович

СЗШ №5

Вчитель

 

7

Зіньків Віктор Богданович

Підприємець

   

8

Чалчинська Галина Фердинандівна

Сокальська Районна Рада

Радник з юридичних питань

 

Партія «Відродження»

1

Яцик Ярослав Петрович

Сокальська Автостанція «Львівавтотранс»

Начальник автостанції

21.07.1958

2

Вірт Іван Володимирович

Голдержінспекція на автомобільному транспорті

Провідний спеціаліст

05.08.1954

3

Стародуб Василь Олексійович

ВАТ «Буг»

Голова правління

27.12.1962

4

Щепітка Дарія Ярославівна

Сокальська Автостанція «Львівавтотранс»

Старший товарний касир

25.09.1958

5

Йовик Тетяна Володимирівна

Сокальська Автостанція «Львівавтотранс»

Товарний касир

24.02.1958

Реформи і порядок

1

Леськів Богдан Володимирович

«Сокальжитлокомунсервіс»

Директор

30.04.1952

2

Ющенко Віктор Леонідович

Підприємець

 

03.05.1969

3

Чекан Степан Титусович

УЕГГ

Головний інженер

05.01.1951

4

Козіброда Ігор Євгенович

ДП «Карбон»

Механік цеху ВСВ

10.11.1973

5

Гайдаш Юрій Сергійович

Підприємець

 

30.12.1961

Демократична Партія України

1

Ільчишин Данія Михайлівна

СЗШ №4

Вчитель

12.07.1946

2

Борис Марія Миколаївна

Пенсіонер

 

04.05.1947

3

Лисий Богдан Васильович

2-га Львівська дистанція сигналізації та зв’язку

Старший електромеханік

19.07.1959

4

Повзун Богдан Семенович

УЕГГ

Начальник служби режимів газопостачання

12.06.1951

5

Чугаєвський Володимир Йосипович

Пенсіонер

 

23.05.1949

Партія Регіонів

1

Студент Володимир Богданович

Підприємець

 

15.07.1974

2

Конашевич Наталія Романівна

   

16.01.1975

3

Ярощук Віктор Володимирович

Тимчасово не працює

 

15.03.1976

Соціалістична партія

1

Радик Андрій Васильович

ПД «Львіввуглезбут»

Помічник директора

16.11.1978

2

Кінах Андрій Михайлович

Підприємець

 

06.03.1971

3

Мулявко Марко Олексійович

Сокальське РВ УМВСУ

Помічник начальника. Оперативний черговий

09.04.1974

4

Михайлевський Анатолій Володимирович

ПП Кінах

Механік

29.04.1971

5

Ковальов Євген Петрович

Пенсіонер

 

20.12.1932

6

Коростень Людмила Михайлівна

Пенсіонер

   

7

Йонка Михайло Дмитрович

Пенсіоне

   

8

Ваврів Михайло Степанович

ТзОВ «Оригінал»

директор

 

Громадянська партія Пора

1

Петрушка Василь Ярославович

Сокальська районна центральна лікарня

Стоматолог

17 .10.1975

2

Войтюк Володимир Володимирович

«Євролюкс»

Менеджер

16.10.1982

3

Покотюк Олена Миколаївна

Музей

Головний редактор газети «Храм серця»

17.09.1972

4

Бабух Олександра Василівна

ТзОВ «Експрес»

Директор

03.10.1961

5

Кіс Тарас Ігорович

ТРК «Сокаль»

Комерційний директор

08.02.1979

6

Цюпа Надія Іванівна

Сокальське ОГХ

Директор

 

7

Кмечак Маряна Василівна

Підприємець

   

8

Костенко Тетяна Володимирівна

Ательє «Аріадна»

Закройщик

 

9

Детерьова Марія Степанівна

Тимчасово не працює

   

10

Колтонюк Наталія Степанівна

Студентка

   

Партія Промисловців і Підприємців

1

Семчук Леонід Володимирович

Червоноградський державний технікум гірничих технологій та менеджменту

Викладач

16.05.1952

2

Тракало Богдан Максимович

Підприємець

 

27.06.1958

3

Підганюк Лідія Ярославівна

Обласний благодійний фонд

Куратор

28.08.1959

4

Шутовський Іван Анатолійович

ПП «Авангард»

Директор

07.07.1966

5

Савчук Зоя Йосипівна

Підприємець

 

16.07.1948

6

Дудик Оксана Ігорівна

Еврокредит

Інспектор по кредитах

 

7

Романяк Олег Іванович

Підприємець

   

8

Багрій Орися Володимирівна

Підприємець

   

9

Покотило Роман Петрович

Підприємець

   

10

Федячко Юрій Іванович

СУГГ

Інженер

 

11

Вихтюк Зоряна Євстафіївна

Підприємець

   

 

 


Результати голосування


Передвиборчі програми партій


Список кандидатів на посаду міського голови м.Сокаль зареєстрованих Сокальською міською Територіальною виборчою комісією для участі у виборах міського голови м.Сокаль


Список політичних партій (блоків) зареєстрованих Сокальською міською територіальною виборчою комісією для участі у виборах депутатів Сокальської міської ради


Список політичних партій, блоків, громадянських організацій, зареєстрованих Сокальською РТВК для участі у виборах депутатів до Сокальської районної ради


ПОСТАНОВИ №39,40,41 Сокальської РТВК Про затвердження результатів жеребкування ...


Список зареєстрованих районних та міських осередків політичних партій


Пиши українською
Всі права застережено 2005
http://sokal.lviv.ua
12:30, 17 жовтня 2018 року
8-066-37-90-464